1,029 بازدید طراحی داخلی مغازه طلا فروشی

 
  • طراحی داخلی مغازه طلا فروشی
  • دیزاین زیبای مغازه طلا فروشی
  •  طراحی و دکوراسیون شیک و مدرن مغازه طلا فروشی
  • چیدمان اصولی و زیبای مغازه طلا و جواهر فروشی
  • .

طراحی داخلی مغازه طلا فروشی

طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر Trewarne  را مشاهده میکنید که توسط MIM Design، در شهرChadstone – Australia انجام گرفته است.طراحی با  سنگ مرمر بر روی دیوار فروشگاه،  از ابتدا اجناس لوکس و شیک را در ورود به فروشگاه نشان میدهد قدرت این طراحی داخلی فروشگاه، فروشگاه طلا و جواهر Trewardne از سایرین متمایز کرده است و در بخش مرکز خرید Chadstone VIC استرالیا، به خوبی شناخته شده است و آن را به عنوان یک فروشگاه طلا و جواهر میشناسند که از  کیفیت بسیاربالای برخوردار است. برای لوکس نشان دادن اجناس آن را با قرار دادن یک کابین با صفحه نمایش بزرگ و همچنین در سمت مقابل ۳ کابین که مجهز به طرح ها و نقش های لوکس  است جهت نمایش و جذب مشتریان علاقه مند به محصولات ارائه شده است.

با استفاده از درب های شیشه ای کشویی، مفهوم زیبای درهای گسترده ای را حفظ می کند. ورودی مغازه با ترکیب زیبای  سنگ مرمر و پارتیشن های دکوراتیو، همراه با ظاهر شیشه ای الگو بسیار دقیق و منحصر بفرد بر روی مفهوم کلی فروشگاه ارائه می دهد. قرار دادن و ترتیب freestand با ساختار سفارشی در وسط منطقه فروشگاه، همراه با لوستر کریستال موتیف فضای لوکسی  از فروشگاه را به وجود آورده که امکان فروش محصولات با قیمت بالا را فراهم می کند.این را توجه داشته باشید که همواره طراحی زیبا و شیک ومدرن بودن دکوراسیون در جذب مشتری در طلا فروشی تاثیر فراوانی داشته است.

طلافروشی و دکوراسیون آن

طلافروشی و دکوراسیون آن

طراحی داخلی جواهر فروشی

طراحی داخلی جواهر فروشی

دکوراسیون منحصربفرد طلا فروشی

دکوراسیون منحصربفرد طلا فروشی

طلا و جواهر فروشی

طلا و جواهر فروشی

چیدمان شیک طلا فروشی

چیدمان شیک طلا فروشی

دیزاین داخلی لوکس طلا فروشی

دیزاین داخلی لوکس طلا فروشی

طراحی داتخلی طلا فروشی

طراحی داتخلی طلا فروشی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی داخلی و بازسازی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165