• طراحی داخلی منزل
  • طراحی داخلی آپارتمان
  • نوسازی طراحی داخلی خانه

طراحی داخلی منزل

ابتدا باید بدانید برای چه منظور میخواهید خانه خود را طراحی کنید. بعد از آنکه همه جوانب را برای طراحی داخلی منزل خود سنجیدید نوبت آن می رسد که سبک مورد علاقه خود را بیابید. بعد از این که اهداف پروژه را برای تیم خود تعیین و مشخص کردید، یک سبک تزئینی را انتخاب کنید.

قبل از تصمیم گیری در مورد مبلمان و آثار هنری ، باید فضای مورد نظرتان را بشناسید، بنابراین اندازه گیری اتاق، از جمله اندازه درب ها، بسیار مهم است. به این ترتیب، اگر مبلمانی بخرید که اندازه آن برای خناه شما مناسب نباشد شما نمیتوانید از انها در خانه خود بهره بگیرید.

ممکن است وسوسه شوید که در یک روز تمام سرویس چوبو مبلمان خود را بخیرید اما این روش مقرون به صرفه نیست. شما میتوانید ابتدا یکی از وسایل چوبی که خریداری کرده­اید را در خانه خود ببینید. سپس شرایط را بررسی کنید تا متوجه بشید به چه چیزی نیاز دارید، برای مثال یک میز کنار مبل برای نوشیدنی. همچنین در نظر داشته باشید که نیازی نیست در طراحی داخلی منزل خود تمام اتاق را از وسایل پر کنید شما نیازی به پوشش هر متر مربع اتاق خود با مبلمان و وسایل و یا هنر و استعداد خود ندارید.

روشنایی در طراحی داخلی منزل
در طول روز، مقدار نور طبیعی را که در اتاق می بیند، ارزیابی کنید و ببینید که در کجا نیاز به سیستم روشنایی دارید. اطمینان حاصل کنید که لامپ روشنایی خود را به طوری تنظیم کنید که سطوح و منابع مختلف اتاق، مانند چراغ طبقه ها، چراغ های روی میز و آینه دیوار روشن باشد. اگر فضای شما نور طبیعی کافی نداشته باشد، آینه، نور شما را به حداکثر می رساند. همچنین، مطمئن شوید که لامپ های با ولتاژ درست و مناسب را خریداری کنید، ممکن است به نظر موضوع واضحی باشد، اما اشتباه رایجی است.

بازسازی آپارتمان با متراژ 60 مترمرربع
طراحی داخلی منزل

استفاده از طرح پلان باز برای آپارتمان های کوچک سبب شده تا دکوراسیون داخلی در این فضاها بزرگتر و دلبازتر از حد معمول به نظر رسد.در نوسازی و بازسازی آپارتمانی با فضای ۶۰ متر مربع علاوه بر استفاده از طرح پلان باز میتوان از انواع متفاوت پارتیشن جهت جداسازی مناطق مختلف فضاها از هم استفاده نمود.مبلمان و اثاثیه مورد استفاده در این فضاها بایستی متناسب با اندازه آنها باشد تا بتوان به راحتی در آن  حرکت نمود.

بازسازی زیبای مینیمال آشپزخانه
بازسازی زیبای مینیمال آشپزخانه
استفاده از پارتیشن جهت جداسازی فضاها از هم
پارتیشن برای جداسازی فضاها

در بازسازی این آپارتمان از یک میز بار کوچک جهت جداسازی فضای آشپزخانه از نشیمن استفاده نموده ایم علاوه بر آن در سمت دیگر نشیمن یک پارتیشن دکوراتیو توانسته فضای راهرو ورودی را از اتاق نشیمن متفاوت سازد. استفاده از انواع زیبای نورپردازی مدرن و نیز قفسه بندی زیبای کتابخانه در اتاق نشیمن چیدمان دکوراسیون داخلی را منحصر به فرد نموده است.کنتراست رنگی بین دیوارپوش آجری متناسب با رنگ مبلمان اتاق بوده و هارمونی زیبایی از چیدمان را برای این آپارتمان ۶۰ متری خلق نموده است.

چیدمان دکوراسیون داخلی مدرن آپارتمان 60 متری
چیدمان دکوراسیون داخلی مدرن آپارتمان ۶۰ متری
نوسازی آپارتمان با قفسه بندی زیبای کتابخانه در آن
طراحی داخلی منزل
بازسازی اتاق خواب آپارتمان 60 متری به سبکی جدید و زیبا
طراحی داخلی منزل
نوسازی حمام و سرویس بهداشتی آپارتمان 60 متری
نوسازی حمام و سرویس بهداشتی آپارتمان

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران و کرج میباشد.

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *