1,239 بازدید طراحی داخلی موبایل فروشی

 
  • طراحی داخلی موبایل فروشی
  • دکوراسیون موبایل فروشی
  • مشاوره و بازدید توسط طراح با هماهنگی قبلی
  • برای مشاوره با شماره همراه ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  یا تماس بگیرید.
  • .

امروزه دکوراسیون مغازه موبایل به یکی از مهم ترین موضوعات در بین افراد شاغل در زمینه دستگاه های الکترونیک تبدیل شده، زیرا روز به روز به افرادی که موبایل را جزئی از وسایل ضروری زندگی می دانند افزوده می شود. بسیاری از افراد علاقه مند به تکنولوژی، سعی در دنبال کردن اخبار و مدل های جدید اینگونه دستگاه ها بوده که با سرعت زیادی در حال پیشرفت هستند. بنابراین طبیعی است که بازدید کننده ها و خریداران زیادی روزانه به مغازه های موبایل فروشی در سرتاسر شهر سر بزنند. در نتیجه داشتن دکوراسیونی که از دیگر مغازه های موجود در سطح شهر زیباتر و باشکوه تر باشد به جذب بیشتر مشتری کمک بسیار شایانی خواهد کرد.

طراحی داخلی موبایل فروشی

طراحی داخلی موبایل فروشی

(طراحی داخلی موبایل فروشی ، نمای مغازه دیجیتال شهرک غرب ، طراحی داخلی مغازه موبایل در شهرک غرب ، دکوراسیون داخلی و نمای مغازه گوشی و موبایل سعادت آباد ، نورپردازی مغازه موبایل ، دکوراسیون نمایندگی موبایل و دوربین ، چیدمان و قفسه بندی فروشگاه دوربین و موبایل ،  چیدمان موبایل فروشی ، دکوراسیون مغازه موبایل ، طراحی داخلی غرفه و مغازه موبایل ، طراحی داخلی فروشگاه موبایل و دوربین عکاسی ، دکوراسیون داخلی موبایل فروشی مدرن ، چیدمان داخلی موبایل فروشی کلاسیک ، دکوراسیون فروشگاه برند موبایل و دوربین حرفه ای ، دکوراسیون موبایل فروشی خاص تهران ، دکوراسیون داخلی و معماری مغازه دوربین فروشی)

مغازه های موبایل فروشی تقریبا در هر منطقه ای از شهر وجود دارند اما در دکوراسیون و نحوه چیدمان ویترین، با هم تفاوت های بسیاری دارند. تعدادی از مغازه ها دکوراسیون بسیار مدرنی دارند و تعدادی دیگر هم دکوراسیون و ویترینی کاملا ساده دارند. از دید بسیاری از طرحان، جذب کردن مشتری به داخل مغازه برای سفارش و خرید یک علم است و به هیچ وجه نباید با آن ساده برخورد کرد. بنابراین دکوراسیون مغازه باید چگونه باشد تا مشتریان بیشتری به داخل مغازه جذب شوند؟ در این مطلب بطور خلاصه تعدادی از نکات مهم را بررسی می کنیم.

اولین نکته رعایت نورپردازی صحیح در مغازه است. برای بسیاری از مغازه ها نورپردازی مهم است، مغازه موبایل هم از این قاعده مستثنی نیست. هیچ کس حاضر نیست در داخل مغازه ای کم نور به خرید موبایل مورد نظر خود بپردازد، زیرا مکان کم نور احساس ناامنی را در مشتری بوجود می آورد و در کنار اینکه نمی تواند دید خوبی بروی اجناس موجود در مغازه داشته باشد، از بالابردن بودجه خود برای خرید دستگاهی بهتر هراسناک است.

دومین نکته نوع آرایش محصولات است.طبقه بندی موبایل ها باید بر اساس برند، طرح و عملکرد صورت بگیرد. موبایل های بسیاری با قابلیت ها بیشتر از برندهای ناشناخته تر وجود دارند که از قیمت پایین تری برخوردار هستند، همیشه بیاد داشته باشید که مشتری معمولا طرح و استایل موبایل را بهتر بخاطر می سپارد تا ویژگی های دیگر. نکته سوم هم نوع نمایش دستگاه های موبایل است همانطور که یک گل بدون برگ های سبزش زیبایی خود را تا حدود زیادی از دست می دهد یک مغازه موبایل فروشی هم بدون داشتن ویترین و مکانی که جدیدترین و بهترین دستگاه های موبایل را به شیوه ای زیبا به نمایش بگذارد، چیزی جز یک مغازه معمولی نخواهد بود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

.

: مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165