968 بازدید طراحی داخلی ویلای سفید و شیشه ای دوبلکس

 
  • طراحی داخلی ویلای سفید و شیشه ای دوبلکس
  • شهرک غرب – بلوار فرحزادی – نبش بهاران
  • ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  –   مهندس پناهی
  • بازدید برای تغییر دکوراسیون خانه با وقت قبلی
  • دکوراسیون داخلی خانه سفید و مکعبی

ایده ی اصلی پروزه، اتصال با فضای سبز است. حجم این ویلا از سه مکعب سفید رنگ که به صورت تصادفی بر روی یکدیگر قرار گرفته اند، تشکیل شده است مکعبهای ذکر شده از دو انتها باز هستند که این امر باعث شفافیت بنا شده است به گونه ای که از داخل، فضای سبز خارج از داخل نیز رنگ های سبز به کار گرفته شده در طراحی داخلی به سادگی قابل رؤیت می باشد. طراحی داخلی ویلای سفید و شیشه ای دوبلکس این خانه پذیرای رنگ سبز موجود در خارج، داخل و منظر با اهمیتی برابر است.

معماری خانه مکعبی و شفاف

معماری خانه مکعبی و شفاف

طراحی داخلی ویلای سفید و شیشه ای دوبلکس

طراحی داخلی ویلای سفید و شیشه ای دوبلکس

دکوراسیون و چیدمان ویلای سفید و مینیمال دوطبقه

دکوراسیون و چیدمان ویلای سفید و مینیمال دوطبقه

طراحی داخلی آشپزخانه مکعبی و شفاف

طراحی داخلی آشپزخانه مکعبی و شفاف

دکوراسیون داخلی آشپزخانه مکعبی و سبز

دکوراسیون داخلی آشپزخانه مکعبی و سبز

معماری داخلی خانه سبز با کاغذ دیواری طرح درخت

معماری داخلی خانه سبز با کاغذ دیواری طرح درخت

معماری خانه مکعبی و شفاف (6)

مکعب یک ابژه ی صلب سه بعدی محاط شده توسط شش نمای مربع شکل یکی از اشکال نمادین و پایه ای هندسی می باشد. مکعب اساس هنر، طراحی و علم در سرتاسر تاریخ بوده است. ما مشتاق به چالش کشیدن مفاهیم نهفته در مکعب به مثابه یک ابژه ی صلب¬، و در جایگاه عنصر فضایی که می تواند مرزهای مشخص خود را هنگامی که با چیزی دیگر درگیر می شود، از دست دهد؛ و همچنین مسیر اساسی یک مکعب نشسته بر روی زمین می باشیم.

ما علاقمند به تولید یک تجربه که به شکل بصری تحریک کننده و به شکل فضایی از طریق طراحی یک مکعب هندسی انتزاعی غنی است، بوده ایم. این طرح در تولید یک تجربه ی فضایی سه بعدی در فعال کردن محیط شهری هدفمند شده است. و مستقیماً بر شاخصه های ذاتی فضایی خط با استفاده از یک عرصه ی نیمه – تکراری از صفحات پیچان شاخص تأثیر گذاشته است. این طرح به عقب و جلو بین عرصه ی پیچیده و الگوی هندسی چسبان حرکت می کند.

مکعب با نورپردازی رنگی

مکعب با نورپردازی رنگی

مکعب با نورپردازی رنگی

مکعب با نورپردازی رنگی

 

 

نهایتاً ما علاقمند هستیم، به برتری خطوط درون یک تجربه ی کاملاً محاط – که می تواند به عنوان گونه ای از ترسیمات سه بعدی اشغال شود. این جاه طلبی در تولید سطحی از کنجکاوی درباره ی این قطعه که از ابژه ی هندسی در تولید حس محصوریت در یک محیط پویا با تغییر مسیر هدفمند شده، حرکت می کند. پروسه ی طراحی با یک صفحه ی دو بعدی ساده با مجموعه ای از الگوها آغاز شد، و شامل یک خط که در سرتاسر صفحه کشیده شده، می باشد.

این صفحه در فضا شش صفحه که هرکدام در فاصله ی ۱۷۷ سانتیمتری از دیگری آفست شده اند، و یک مکعب بی نقص را تولید می کنند، به نمایش می گذارد. چنانچه صفحات درون مکعب آفست شده، هر یک تغییر کردند، و مستلزم صفحاتی از خطوط در تطبیق، پیچاندن و از شکل انداختن به منظور حفظ یک رابطه ی پیوندی با صفحه ی بعدی می باشند. حفره های فضایی توسط یک پیچیدگی ممتد که به عمق حجم می رسد، تولید شده اند. سرانجام صفحات در حجم پراکنده شده، و حجم را بالا می کشند. و به حامیان سازه ای که با شکلی متزلزل “حجم خطوط” نامیده شده، بدل می گردند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه پروژه های طراحی شده توسط مجموعه با شماره های خانه دیزاین یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

مهندس پناهی – مدیریت گروه مهندسی خانه دیزاین

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :