719 بازدید طراحی داخلی و بازسازی دکوراسیون مطب

 
  • طراحی داخلی و بازسازی دکوراسیون مطب
  • نوسازی مطب قدیمی
  • تغییر دکوراسیون مطب به مدرن و لوکس
  • بازسازی دکور اتاق پزشک
  • طراحی و دکوراسیون اتاق پذیرش
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

طراحی داخلی و بازسازی دکوراسیون مطب

کارکنان یک مطب اکثر اوقات خود را در آنجا سپری می‌کنند. بنابراین لازم است، طراحی داخلی چنین محیط‌های با حداکثر دقت انجام شود. در اینجا طرح‌های خیره‌کننده‌ای از یک دندانپزشکی ارائه‌شده که شما می‌توانید از آن ایده بگیرید.

این مطب دندانپزشکی در بانکوک تایلند واقع‌شده است. طراحی داخلی بسیار ساده به نظر می‌رسد. همراه با خطوط تمیز و آینه‌هایی که به‌منظور بازتر و بزرگ‌تر جلوه دادن فضا به‌کاررفته‌اند. این مطب طراحی داخلی سرگرم‌کننده‌ای دارد؛ به‌طوری‌که احساس می‌کنید همان چیزی است که از یک کلینیک دندانپزشکی انتظار دارید. اگر شما نمی‌خواهید از رنگ‌های بی‌شماری در طراحی مطب استفاده کنید؛ سفید بهترین انتخاب است. رنگ سفید، اغلب در بازسازی مطب‌های دندانپزشکی به‌خوبی عمل می‌کند. در این نمونه از صندلی‌های مکعب شکل سفیدرنگ استفاده‌شده، که یک ایده عملی جالب برای مراکز بهداشتی مدرن محسوب می‌شود.

بازسازس مطب دندانپزشکی در تایلندبازسازس مطب دندانپزشکی در تایلند

بازسازس مطب دندانپزشکی در تایلند

دندانپزشکی شیک و مدرن

این دندانپزشکی در پورتو در کشور پرتغال واقع‌شده است. پائولو مرلینی از آویز برای نورپردازی قسمت پذیرش استفاده کرده، که اگر به‌صورت هوشیارانه استفاده شود، می‌تواند زرق‌وبرق را به یک فضای خسته‌کننده وارد کند. دیوارها رنگ تیره زده شده‌اند که البته برای بازسازی مطب کمی غیرمعمول به نظر می‌رسد. رنگ سفید راه‌پله با میز پذیرش کاملاً همخوانی دارد و حس یکپارچگی را منتقل می‌کند.

بازسازی مطب مدرن

بازسازی مطب مدرن

درمانگاه دندانپزشکی زیبا و ملایم

این دندانپزشکی در لاسپالماس اسپانیا واقع‌شده. در این مطب نه‌تنها از آخرین تکنولوژی برای درمان بیماران استفاده‌شده؛ بلکه همچنین طراحی داخلی مناسبی برای بیماران و کارکنان دارد. صندلی‌ها راحت و جسورانه هستند. همچنین از آویزها برای نورپردازی استفاده‌شده. روشنایی در چنین مکان‌هایی از اهمیت زیادی برخوردار است؛ چراکه از فشار و خستگی چشم جلوگیری می‌کند. در اینجا نور نیز در ایجاد محیطی گرم و دلپذیر کمک کرده است. در قسمت پذیرش همه‌چیز ساده و مدرن است. استفاده از صندلی‌های راحت و رنگارنگ آن را به محیطی لذت‌بخش ، مخصوصاً برای کودکان تبدیل کرده است.

درمانگاه دندانپزشکی در لاسپالماس

درمانگاه دندانپزشکی در لاسپالماس

عکس های زیر بازسازی سایر مطب های دندانپزشکی را نشان میدهد:

نوسازی مطب دندانپزشکی

نوسازی مطب دندانپزشکی

دکوراسیون سالن پذیرش مطب

دکوراسیون سالن پذیرش مطب

طراحی خلاقانه مطب دندانپزشکی

طراحی خلاقانه مطب دندانپزشکی

دیزاین مدرن دندانپزشکی

دیزاین مدرن دندانپزشکی

دکوراسیون لوکس مطب

دکوراسیون لوکس مطب

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی مطب در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165