طراحی داخلی کافه بار

 
  • طراحی داخلی کافه بار
  • از پروژه شما با هنگی قبلی
  • انجام پروژه های مسکونی – تجاری – اداری
  • طراحی و اجرای کافه بار

 

طراحی داخلی کافه بار Zrodlo در طبقه ی همکف یک ساختمان مسکونی انجام شده و در یکی از خیابان های اصلی شهر پزنان واقع است و این خیابان به خاطر داشتن کافه و رستوران های متعدد معروف می باشد. در گذشته این فضا خالی و بی استفاده بود به همین دلیل شرایط بدی داشت. بعد از بازسازی دیوار آجری اصلی ساختمان را حفظ کردند، در واقع هدف اصلی طراحان این بود که از متریال ها و لوازم موجود در فضا برای طراحی داخلی کافه بار استفاده کنند. برای این کافه نورپردازی ها و مبلمان مخصوص نیز طراحی شده است. طراحی داخلی: Adam Wiercinski Architekt – موقعیت: پزنان، لهستان – مساحت: ۴۵ مترمربع

کافه بار پزنان

کافه بار پزنان

کافه بار پزنان (2) کافه بار پزنان (3) کافه بار پزنان (4) کافه بار پزنان (5) کافه بار پزنان (6) کافه بار پزنان (7) کافه بار پزنان (8) کافه بار پزنان (9) کافه بار پزنان (12) کافه بار پزنان (14) کافه بار پزنان (15) کافه بار پزنان (16) کافه بار پزنان (17) کافه بار پزنان (18) کافه بار پزنان (19) کافه بار پزنان (20)
کافه بار پزنان (22) کافه بار پزنان (23) کافه بار پزنان (24) کافه بار پزنان

۳ سازه ی فلزی طراحی داخلی کافه را شکل داده، از طریق این باکس ها سیستم نورپردازی و مبلمان ها در کافه قرار گرفته اند. رنگ های تیره ی کافه در کنار رنگ نارنجی به کار رفته، رنگ نارنجی در کنار دیوار های آجری و کفپوش و مبلمان های چوبی انتخاب مناسبی است.

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *