1,052 بازدید طراحی و دکوراسیون اتاق کودک

 
  • طراحی و دکوراسیون اتاق کودک
  • طراحی و دکوراسیون اتاق کودک به شکل نوین
  • طراحی و دکوراسیون اتاق کودک توسط شرکت طراحانه
  • زیباترین دیزاین اتاق کودک توسط طراحانه
  • .

طراحی و دکوراسیون اتاق کودک

طراحی و دکوراسیون اتاق کودک از نظر طرح و رنگ تاثیر بسزایی در روحیه کودک میگذارد بنابراین باید با آگاهی و دقت لازم در این زمینه قدم برداشت. نکته مهم که باید توجه داشت ابن است که اتاق کودک متفاوت ترین بخش از یک خانه است که با طراحی و دکوراسیون مناسب آن میتوان فضای شاد و دوست داشتنی را برای فرزند خود به وجود آورد. در طراحی و دکوراسیون باید حتما از خلاقیت های هنری استفاده کرد تا جلوه ای متفاوت به محیط پیرامون خود بخشید مثلا دیوارهایی که با هنرهای ایجاد شده از نقاشی، کاردستی کودک خودتان یا تصاویری از روزهای اول زندگی فرزند تزیین شده باشد، زیبایی فضا را چند برابر می کنند.

کوسن های رنگی با نقش های زیبا، فرش های گل گلی و مانند آنها می تواند طراحی اتاق کودک را به سمتی پیش ببرد که فرزند شما درون آن احساس شادابی و سرزندگی کند و بداند که فضای دنج او هیچ جای دیگری پیدا نمی شود.عروسک های نرم محبوب فرزندتان و کوسن های رنگی روی تخت خواب کودک، پیشنهادی برای اختصاصی کردن فضای اتاق صرفا برای فرزند خودتان است. برای زیباتر کردن اتاق میتوان از کاغذ دیواری مدرن و فانتزی و یا استیکر دیواری برای دیوارها استفاده کرد با این کار شما تخیلات کودک خود را پرورش می دهید.

دیزاین جدید اتاق کودک

دیزاین جدید اتاق کودک

اتاق کودک

اتاق کودک

متد جدید در دکوراسیون داخلی اتاق کودک

متد جدید در دکوراسیون داخلی اتاق کودک

اتاق کودک 2017

اتاق کودک ۲۰۱۷

طرح های زیبای اتاق کودک

طرح های زیبای اتاق کودک

دیزاین داخلی اتاق کودک

دیزاین داخلی اتاق کودک

طراحی و دکوراسیون اتاق کودک

طراحی و دکوراسیون اتاق کودک

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی اتاق کودک , طراحی و ساخت انواع دکور برای منزل در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد. 

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165