1,200 بازدید طراحی و دکوراسیون هایپرمارکت

 
  • طراحی و دکوراسیون هایپرمارکت
  • جدیدترین طراحی و دکوراسیون هایپرمارکت
  • طراحی و دکوراسیون داخلی
  • نصب دکورهای زیبا در هایپرمارکت
  • .

طراحی و دکوراسیون هایپرمارکت

طراحی و دکوراسیون هایپر مارکت شامل خدماتی چون نقشه کشی و طراحی فروشگاه طراحی سقف  و نورپردازی فروشگاه، طراحی کفپوش فروشگاه، ارتفاع داخلی و خارجی دیوارها، پوشش دیوارها می باشند در عین حال بایستی از عناصر دکوراتیو جهت جلوه بخشیدن و جذاب کردن محیط فروشگاه استفاده کرد. باید در نظر گرفت که هایپر مارکت و فروشگاه های ذنجیره ای اغلب با متد علمی و تجهیزات اروپایی محصولات خود را به مشتریان عرضه میدهند پس بایستی کلیه  ابزار های مدرن و شیک جهت دکوراسیون آنها استفاده نمود.

چنانچه گروه طراحی ما با مطالعه و تحقیقات میدانی در حوزه بیزنس شما و شرایط محیطی فضای تجاری تان اقدام به طراحی، چیدمان، تقسیم بندی فضاهای فروش و نهایتا” پیشنهاد تجهیزات، دکوراسیون، نورپردازی، گرافیک و … می پردازد. در ضمن با خدمت رسانی سریع و ارائه کیفیتی متمایز، سطح سرویس دهی مجموعه شما را به مشتریانتان در عرصه خرده فروشی به بالاترین میزان ممکن ارتقا داده و در تمامی مراحل تجهیز و راه اندازی فروشگاه با فراهم آوردن راه حلهای بهینه و منطقی در عرضه، نمایش محصولات و خدمات در کنارتان خواهد بود.

دیزاین هایپرمارکت

دیزاین هایپرمارکت

عناصر دکوراتیو هایپرمارکت

عناصر دکوراتیو هایپرمارکت

هایپرمارکت

هایپرمارکت

نحوه چیدمان اصولی و زیبا هایپرمارکت

نحوه چیدمان اصولی و زیبا هایپرمارکت

دکوراسیون داخلی هایپرمارکت

دکوراسیون داخلی هایپرمارکت

قفسه بندی هایپرمارکت

قفسه بندی هایپرمارکت

طراحی بخش میوه و سبزی هایپر مارکت

طراحی بخش میوه و سبزی هایپر مارکت

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه دریافت سفارش و انجام طراحی و دکوراسیون هایپرمارکت در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

 

مشاوره
09123104165