1,410 بازدید طراحی دکور

 
  • طراحی دکور
  • شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  – مهندس پناهی
  • .
  • طراحی و اجرای دکور پروژه های مسکونی، اداری و تجاری
  • هزینه ساخت دکوراسیون محل کار و دفاتر اداری

بیشتر افراد سعی میکنند تا تغییراتی در دکوراسیون داخلی منزل خود ایجاد کنند که حسی خاص و منحصر به فرد در آنها بسازد.  با تغییرات در طراحی دکور در واقع  تلاش میکنیم نماهایی متفاوت و منحصر به فرد متناسب با ذهن و سلیقه فردی داشته باشیم.

خانه به عنوان محیطی برای رسیدن به آرامش و رفع خستگی روزانه و محلی برای دورهمی خانواده می باشد. پس باید در نوع دکوراسیون منزل به نکاتی دقت کرد که برای رسیدن به ارامش هر چه بیشتر می توان از آنها استفاده نمود.

طراحی دکور

طراحی دکور

بهتر است در طراحی دکور ، لوازم منزل از یک تناسب منطقی برخوردار باشند. اولین قدم این است که یک رنگ را به عنوان پیش زمینه برای محیط مورد نظرمان در نظر بگیریم. بعد از انتخاب رنگ باید طرحی را به صورت کلی در ذهن ترسیم کرده و بر اساس این رنگ و این طرحی که در نظر دارید به انتخاب لوازم و وسایل مورد نظرتان بپردازید. فرش به عنوان یکی از بک گراندهای موجود در کف هارمونیه مناسب بین طرح و رنگ خود و سایر لوازم دیگر فضای موجود ایجاد نماید.

سعی کنید تا مبلمان و کاناپه خود را با کمی فاصله از دیوار بچینید. می توانید برای فضای پشت مبلمان خود از لوازم تزیینی همچون لامپ ها و آب آجر ها استفاده نمایید. البته میزان فاصله مبلمان از دیوار نیز خود دارای استانداردهای لازم بوده که باید به آن نیز توجه کرد و هیچ گاه از چیدمانی که باعث گردد به هر قیمیت تمام وسایل در یک نگاه دیده شوند استفاده نکنید.

از ورودی خانه دور ترین دیوار محیط را یافته و سعی کنید بروی آن از طرح های کاغذ دیورای به صورت عمودی استفاده نموده. این کار باعث می شود تا برای شما و بینندگان فضایی بزرگتر را در دکوراسیون داخلی منزل ایجاد نماید.

اگر فضای اتاق خواب کوچکی دارید و قصد دارید تا در آن از یک تخت خواب استفاده کنید پیشنهاد می کنیم هیچ گاه تخت خواب را به یک گوشه از دیوار نچسبانید. سعی کنید تخت را در وسط اتاق قرار داده و بالای تخت را به دیوار بچسبانید. با این نوع چیدمان می توانید از محیط مورد نظر فضایی بزرگتر را متصور شوید.

اگر فضای مورد نظرتان کوچک است پس حتما سعی کنید تا از پرده هایی استفاده کنید که دارای نقوش ریز باشد .همچنین رومیزی با نقوش ریز بسیار بهتر از رومیزیهایی است که دارای نقوش درشت باشد.این کار باعث می گردد تا فضای شما بزرگتر از قبل نشان داده شود.

استفاده از نورهای سرد مانند آبی و یا سبز باعث می شود تا به نظر بیاید که دیوار ها کمی به عقب رانده شده اند.و این در حالیست که نورهای گرم مانند قرمز باعث می شوند تا فضا به نظر بسته تر و نزدیک تر تصور شود.

سعی کنید تا جایی که ممکن است مبلمان منزل را به دور یک نقطه مرکزی چیدمان نمایید. مثلا به دور شومینه و یا به دور پنجره ای که رو به تراس می باشد می تواند ایده خوبی باشد.

 

برای ساخت دکوراسیون با کفیت ملک خود را به بهترین ها بسپارید

– مهندس پناهی

.

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165