1,105 بازدید طراحی زیبای مغازه عینک فروشی

 
  • طراحی زیبای مغازه عینک فروشی
  • معماری داخلی شیک مغازه عینک فروشی
  • طراحی و دکوراسیون داخلی
  • چیدمان اصولی و زیبای مغازه عینک فروشی
  • .

طراحی زیبای مغازه عینک فروشی

این طراحی زیبای عینک فروشی در متراژه ۸۰ متر مربع و توسط  Heikaus Interior GmbH انجام گرفته است. درست در منطقه ورودی به صورت وسیع یک منطقه برای  بازدیدکنندگان نمایش داده شده  که با ظاهری زیبا و روشن محصولات فعلی در زمینه های اپتیک وساعت را نشان میدهد. ترکیب مواد از دیوارهای سنگ طبیعی انتراسیت، بلوط سبک و فرش پرزدار در Greige ایجاد یک فضای خوش سلامتی است که بازدیدکنندگان را جذب می کند. ارائه محصولات متنوع  به ما نشان میدهد گزینه های بسیاری برای گروه های مختلف از سلایق وجود دارد.

در این طراحی سعی شده تا از کلیه فضای موجود به خوبی استفاده شود و محیطی آرام برای مشتریان جهت انتخاب درست از طریق نورپردازی مناسب صورت گیرد. استفاده از منابع طبیعی به خصوص چوب سبب ایجاد حس دلنشینی و جذب مشتری برای خرید میشود. استفاده اصولی و زیبا در انتخاب رنگ دکوراسیون و نحوه چیدمان سبب تمایز این عینک فروشی از سایرین شده است.

نمای بیرون مغازه عینک فروشی

نمای بیرون مغازه عینک فروشی

دکوراسیون داخلی عینک فروشی

دکوراسیون داخلی عینک فروشی

چیدمان اصولی عینک فروشی

چیدمان اصولی عینک فروشی

دیزاین داخلی عینک فروشی

دیزاین داخلی عینک فروشی

معماری داخلی زیبای مغازه عینک فروشی

معماری داخلی زیبای مغازه عینک فروشی

طراحی داخلی عینک فروشی

طراحی داخلی عینک فروشی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی داخلی و بازسازی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165