زیباسازی بلوارهای شهری
 
  • طراحی سبز بلوار
  • ایده های زیبا برای طراحی سبز بلوار
  • طراحی فضای سبز بلوار
  • محوطه سازی و زیبا سازی فضای سبز بلوارها درون شهر
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

طراحی سبز بلوار

طراحی سبز بلوار خیابانی در شهر ملبورن را مشاهده میکنید که در آن طراحان از اصول صحیح و متناسب با شرایط آب و هوایی از گونه گیاهان بومی آن منطقه جهت طراحی استفاده نموده اند.

طراحی سبز بلوار
طراحی سبز بلوار

در قلب ملبورن در شهری شلوغ  به دنبال جوانسازی خیابان Lonsdale ، یک تیم مشهور معماران منظر، مهندسین و سازندگان برای ایجاد یک آینده جدید تازه برای شهر گرد هم آمدند. این پروژه پنج سال به طول انجامیده است و موفق بوده است. خیابان لنسدیل در حال حاضر یکی از بزرگترین بلوارهای ملبورن است. خیابان اصلی سبز، خیابانی دوستانه با  صنعت خرده فروشی پر جنب و جوش شهر را با مسیرهای وسیع تر، مبلمان مختلف شهری، بخش های مخصوص  دوچرخه سواری به همراه  درختان بلوط پرورش می دهد. در راستای بهترین شیوه های آبیاری توسط  باران شهری، تعدادی از باغ های بارانی جهت جمع آوری آب باران نیز وجود دارد که آب آشامیدنی را جذب می کنند، که بعدا برای آبیاری استفاده می شود.

طراحی زیبای سبز با درختان و گیاهان
طراحی زیبای سبز با درختان و گیاهان

امروزه این خیابان شلوغ و  پررونق به نظر می رسد که همیشه مردم و ماشین ها  در حال گذر هستند، از جمله مهندسی و تکنولوژی جامع جهت زمینه سازی در بخش  زیر زمینی این بلوارهمه این امکان را به وجود آورده است. در حالی که طراحی اصلی، اسلب های بتونی تقویت شده توسط ستون های پیچشی رشته ای را بر روی یک ترانشه خاک مداوم مشخص می کند، به دلیل شرایط ضعیف زمین، اسلب معلق در نهایت به دلیل گران قیمت بودن آن بسیار گران برای منطقه بود.

زیباسازی بلوارهای شهری
زیباسازی بلوارهای شهری
ساخت پروژه بلوار سبز
ساخت پروژه بلوار سبز

“از منظر اصول ساخت و ساز درون شهری، این پروژه موفق بوده است و شواهد روشن نشان میدهد که سلامت درختان در هنگام انجام و تکمیل پروژه تضمین شده است.

بلوار سبز ملبورن
بلوار سبز ملبورن

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی
09123104165