602 بازدید طراحی لاکچری مدرن به سبک آسیایی

 
  • طراحی لاکچری مدرن به سبک آسیایی
  • طراحی و دکوراسیون بسیار شیک و مدرن
  • دیزاین لاکچری زیبا
  • چیدمان مدرن لاکچری
  • .

طراحی لاکچری مدرن به سبک آسیایی

در طراحی ویلای لاکچری مدرن به سبک آسیایی به دکوراسیون لوکس و بسیار شیک اهمیت خاصی داده شده است. در ابتدا باید بگوییم معماری داخلی به سبک آسیایی  بیشتر از خطوط مستقیم استفاده می‌گردد و برای جداسازی فضا ها از یکدیگر از پنل های مخصوصی استفاده می‌گردد که از چوب و کاغذ درست شده اند. در همه بخش های این ویلای آسیایی شیک و زیبا از دکوراسیونی شیک و لوکس استفاده شده است و علاوه بر این استفاده از رنگ های آرامش بخش باعث ایجاد فضایی شیک و متفاوت در ویلا شده است.

در طراحی اتاق نشیمن علاوه بر وسایل لوکس و ترکیب رنگ های خنثی با یکدیگر طراحی نورپردازی شیک و کاربردی به چشم می خورد. توجه داشته باشید که ایجاد تعادل در رنگ و بافت قسمت های مختلف خانه یکی دیگر از خصوصیات اصلی دکوراسیون های آسیایی است و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید هماهنگی و تعادل در رنگ و بافت این ویلا به وضوح به چشم می خورد. در طراحی داخلی اتاق خواب ها نیز استفاده از تخت خواب و مبلمان ساده به چشم می خورد. وجود نور طبیعی در فضای اتاق خواب و استفاده از وسایل ساده در فضای اتاق خواب باعث ایجاد فضایی متفاوت در دکوراسیون داخلی اتاق خواب شده است.

سرویس بهداشتی لاکچری

سرویس بهداشتی لاکچری

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب لاکچری

اتاق خواب لاکچری

اتاق کار در منزل لاکچری

اتاق کار در منزل لاکچری

نشیمن لاکچری

نشیمن لاکچری

خانه لاکچری

خانه لاکچری

طراحی لاکچری

طراحی لاکچری

خانه لاکچری

خانه لاکچری

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی لاکچری مدرن به سبک آسیایی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165