1,778 بازدید طراحی مبل راحتی

 
  • طراحی مبل راحتی
  • انجام پروژه های بازسازی و نوسازی دکوراسیون
  • بازدید از ملک شما با هماهنگی قبلی توسط دیزاینر

شش نکته برای موفقیت در خرید مبلمان جدید
برای انتخاب مبلمان مناسب خانه یا محل کارتان بهتر است قوانین اولیه خرید را بدانید و انتخاب مناسبی برای دکوراسیون خود داشته باشد. اگر تا به حال از مدل مبلمان های متنوع و با کیفیت های مختلف استفاده کرده اید به خوبی متوجه این مطلب شده اید که جدای از کیفیت و زیبایی مبلمان، رعایت نکات دیگری نیز برای داشتن مبلمان زیبا و چشم نواز لازم است تا بتواند دکوراسیون داخلی منزل شما را تحت تاثیر قرار دهد. اگر قصد خرید مبلمان جدید برای منزل خود دارید ما را در ادامه نیز همراهی کنید.

قوانینی برای خرید مبلمان جدید :

۱- محل قرار گیری مبلمان : برای گام اول باید به مکان قرار دادن مبلمان جدید خود بیاندیشید و متناسب با آن مکان مبلمان خود را تهیه کنید. مثلا شما قصد دارید مبلمان جدید خود را در اتاق نشیمن قرار دهید طبیعی است که در اتاق نشیمن ممکن است شما ساعات طولانی را بر روی مبلمان به تماشای تلویزیون مشغول شوید و یا مشغول خواندن روزنامه و حرف زدن با سایر اعضای خانواده باشید. در این حالت بهتر است مبلمانی راحت با نشیمن نرم مناسب برای ساعات طولانی استفاده شما باشد تا شما را خسته نکند. ضمن اینکه باید توجه بسیاری به اندازه ابعاد مبلمان نسبت به مکان قرار گیری آن داشته باشید زیرا بزرگی و یا کوچک بودن مبلمان می تواند برای شما مشکلات بسیار بزرگی را به وجود آورد.
۲- اجسام دکوراتیو: به اجسام دکوراتیو و توجه کنید ممکن است مدل مبلمان جدید شما را مجبور به تغییر تمام تزئینات منزل خود کند که این امر از نظر اقتصادی نمی تواند برای شما خوشایند باشد.

۳- پرده و فرش: هیچگاه مبلمان جدید خود را بدون توجه به رنگ و مدل پرده و فرش منزلتان انتخاب نکنید. زیرا پرده و فرش ارتباط بسیار عمیقی با مبلمان برقرار می کنند و عدم هارمونی مناسب بین این سه میتواند خرید شما را با شکستی جدید رو به رو کند.

۴- زمان تغییر مبلمان: در هنگام خرید مبلمان جدید به مدت زمان استفاده از مبلمان خود نیز توجه نمایید اگر از آن دسته افرادی هستید که سالیانه و یا هر دو سال یکبار مبلمان خود را تعویض می کنند بهتر است سراغ مبلمان هایی با قیمت کمتر بروید تا راحتتر بتوانید مبلمان خود را تعویض کنید.

۵- امکان تعویض روکش مبلمان: در هنگام خرید به قابلیت تعویض روکش مبلمان نیز توجه کنید این امر باعث می شود شما به راحتی بتوانید مبل های خود را شسته و نو گردانید.

۶- بدانید چه می خواهید: قبل از اینکه پا به فروشگاه مبلمان بگذارید بهتر است دقیقا بدانید که چه می خواهید زیرا با ورود به فروشگاه و دیدن مبل های متفاوت ممکن است در انتخاب مبل متناسب با دکوراسیون منزلتان سردرگم شوید. برای جلوگیری از این امر می توانید با جستجو در سایت زیبایی خانه و مشاهده مدلهای متنوع مبلمان و یا مشاهده مجلات و ژورنال های مختلف، طرحی از مبلمانی که قصد دارید تهیه کنید در ذهنتان داشته باشید.

امیدوارم این قوانین بتواند برای خرید مبلمان جدید و ایده آل در منزلتان به شما کمک کند.

برای ایجاد کمی زیبایی و شیطنت در داخل خانه، می‌توانید از این مبل راحتی بازیگوش استفاده نمایید. این مبل قرمز رنگ توسط طراح ارتباطی  DimaLoginoff طراحی و توسط برند ایتالیایی آرتکس ساخته شد که بدون شک یکی از جالب‌ترین مبلمان منزل شما خواهد بود.

طراحی مبل برای دکوراسیون مسکونی

طراحی مبل برای دکوراسیون مسکونی

طراحی مبل برای دکوراسیون مسکونی (2)

طراحی مبل برای دکوراسیون مسکونی (3) طراحی مبل برای دکوراسیون مسکونی (4) طراحی مبل برای دکوراسیون مسکونی (5)

این طرح خلاقانه برنده جایزه بین‌المللی Design and Designدر فرانسه در سال ۲۰۱۲ نیز شد.

داشتن مبل جدید و مدرن در هر خانه ایرانی خوشایند و دلپذیر است، با وجود افزایش روز افزون طراحی های جدید مبلمان و تولید مدل های متفاوت مبل در سراسر دنیا در ایران نیز طراحی های زیبایی برای مدل های مختلف مبل صورت می گیرد که هر خانواده ی ایرانی را با فرصت های انتخاب بیشتری روبه رو میسازد. در این مطلب قصد داریم چند مدل مبل جدید را که دارای طراحی های محبوبی در سراسر دنیا هستند را به شما نشان دهیم.

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان (5) طراحی مبلمان (6)

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

برای انتخاب مدل مبل مناسب برای خانه خود باید توجه ویژه ای به دکوراسیون داخلی خانه خود بنمایید. به یاد داشته باشید مدل مبلمان و دکوراسیون داخلی خانه شما تکمیل کننده یکدیگر هستند پس باید طراحی های به کار رفته در هر یک از آن ها نیز مکمل یکدیگر باشند به عبارت ساده تر مبل جدید خانه شما باید مطابق با محیط داخلی خانه شما انتخاب شود.

مبلمان فضای باز
هیچ چیز لذت بخش تر از تماشای طبیعت و ارتباط برقرار کردن با آن نیست حداقل نمی توان لذت تماشای آسمان و یا لذت نوشیدن یک فنچان چای در فضای آزاد را نادیده گرفت. بسیاری از ما در دنیای مکانیزه امروز از این لذت ها محروم هستیم اما بشر همواره برای رفع نیازهای خود قدم هایی همگام با ماشینی شدن زندگی بر می دارد. طراحی و استفاده از مدل مبلمان فضای آزاد یکی از راهکارهای موثر برای ایجاد اشتیاق بیشتر در میان اعضای خانواه برای سپری کردن وقت خود در فضای آزاد منزل است در اینگونه موارد معمولا طراحی می تواند دارای ایده های عجیب تر و غیر رسمی تر نسبت به مبلمان های راحتی و مبلمان سلطنتی که در داخل منزل مورد استفاده قرار می گیرند، باشد. برای طراحی مدل مبلمان فضای باز از اجناس با کیفیت و مرقوب متناسب با شرایط جوی و اقلیمی استفاده می شود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

شماره دفتر: – ۰۲۱

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر از تماس شما: مهندس پناهی

مطالب مرتبط :