497 بازدید طراحی گلخانه

 
  • طراحی گلخانه
  • همه چیز درباره طراحی گلخانه
  • طراحی گلخانه هوشمند
  • ساخت گلخانه صنعتی
  • گلخانه شیشه ای مدرن
  • ساخت گلخانه به قیمت مناسب
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

طراحی گلخانه

در این نوشتار به معرفی نمونه هایی از گلخانه های شیشه ای میپردازیم.گروه طراحانه با داشتن کادری مجرب و آکادمیک آماده هرگونه مشاوره در زمینه ساخت و طراحی گلخانه هوشمند و مدرن با قیمت مناسب برای شما عزیزان میباشد.به روز بودن و دقت در انجام پروژه ها و در نظر گرفتن کیفیت مواد و مصالح و نیز انجام به موقع پروژه ها از مشخصه های شرکتمان میباشد.

طراحی گلخانه

طراحی گلخانه

در یک گلخانه شیشه ای گیاهان بسیار سریع تر رشد میکنند. و این به دلیل اثر گلخانه ایست که هوا را گرم میکند و محیط مناسب برای رشد گیاهان را ایجاد میکند. یک گلخانه شیشه ای کاملا شفاف است و در نتیجه تمیز کردن آن بسیار راحت است.  صفحات شیشه ای در نقاط مختلف در دسترس هستند.  این نوع گلخانه ها مزایای زیادی دارند از جمله اینکه پس از گذشت سالها خصوصیات آنها دستخوش تغییرات زیادی نمیشود.

طراحی گلخانه

طراحی گلخانه

امروزه گلخانه های شیشه ای طرفداران زیادی دارند. زمانی که برای طراحی این نوع گلخانه ها اقدام کنید باید به سیستم تهویه، عایق و سایه توجه داشته باشید تا گردش هوا به خوبی صورت گیرد.

گلخانه شیشه ای ژاپنی با طراحی زیبا

گلخانه شیشه ای ژاپنی با طراحی زیبا

نمونه ای از یک گلخانه شیشه ای ژاپنی: این گلخانه توسط معماران ژاپنی طراحی شده. ظاهر این گلخانه شیشه ای با سقف شیب دار ، مانند خانه ایست که در استتار است اما قرار است یک گلخانه باشد!

گلخانه ای هوشمند شبیه به جوجه تیغی

گلخانه ای هوشمند شبیه به جوجه تیغی

ساختار هندسی شش ضلعی با دوام و پابرجا و بر اساس شکل جوجه تیغی طراحی شده است.

ساخت گلخانه در محوطه فضای شهری

ساخت گلخانه در محوطه فضای شهری

این گلخانه شیشه ای کروی خلاقانه در محوطه سازی فضای شهری به کار رفته و مجهز به سیستم های پیشرفته آبیاری است. گیاهان عجیب و غریب و خاص، سبزیجات و حتی ماهی میتوانند در سقف آن رشد کنند.

گلخانه شیشه ای مدرن

گلخانه شیشه ای مدرن

گلخانه شیشه ای مدرن که توسط طراحان سوئیسی ساخته شده است. سوئیس به طور کلی منطقه ای گرمسیر به شمار نمیرود؛ با این وجود، برای ساخت این گلخانه از شیشه و فولاد برای محافظت در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی استفاده شده. در این گلخانه میوه های گرمسیری نظیر موز و پاپایا پرورش داده میشود. در تصاویر زیر نمایی از داخل این گلخانه سوئیسی نمایش داده شده است.

گلخانه مدرن واقع در سوئیس

گلخانه مدرن واقع در سوئیس

طراحی و ساخت گلخانه مدرن برای مناطق سردسیر

طراحی و ساخت گلخانه مدرن برای مناطق سردسیر

طراحی و ساخت گلخانه با قیمت مناسب

طراحی و ساخت گلخانه با قیمت مناسب

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165