طراح دکوراسیون خانه

دکوراسیون خانه 50متری
 

طراح دکوراسیون خانه

به نظر طراح دکوراسیون خانه بهترین کار برای بزرگنمایی خانه، استفاده از نورپردازی متنوع با فرمهای مختلف و لوازم با سطح شیشه و آینه است. آینه های بزرگ و آینه قدی در دکوراسیون منزل باعث میشوند خانه تا حد زیادی دلباز دیده شود.

یکی از قوانین طراحی دکوراسیون داخلی این است که پرده هایی تا رو زمین آمده اند بهتر هستند اگر پرده های کوتاه در دکوراسیون منزل تان استفاده میکنید، باید آنها را با پرده های بلند جایگزین کنید زیرا اینطوری دکوراسیون منزل تان زیباتر خواهد شد.

دکوراسیون خانه 50متری

طراح دکوراسیون خانه

این خانه آپارتمانی که در مرکز شهر قرار دارد. این دکوراسیون خانه بر اساس تلفیق شیوه زندگی مدرن و پیشرفته به همراه شیوه زندگی سنتی آسان میباشد. به عنوان مثال استفاده از یک لوستر با طرح معاصر با یک مبل راحتی کلاسیک به زیبایی ترکیب شده است. لامپ در اینجا یک لامپ از طبقه آرکو میباشد.

طراحی اتاق خواب با دیوار شیشه ای

طراح دکوراسیون خانه

سادگی بصری اتاق خواب شیشه ای به صورت مکعب شکل باعث می شود آن را به منطقه اصلی زندگی یعنی نشیمن مرتبط سازد و در عین حال در صورت نیاز به خوبی از نشیمن جدا شود. نورپردازی مدرن مخفی شکلی زیبا از طراحی داخلی این اتاق خواب شیشه ای را به نمایش در می آورد.

چیدمان نشیمن

طراح دکوراسیون داخلی

کنسول دیواری آویزان برای تلوزیون اجازه می دهد تا سطح از زمین بدون وقفه معلق باقی بماند. استفاده از کفپوش با طرح مورب سبب شده تا فضای  بصری کف افزایش یابد.

دکوراسیون اتاق خواب

طراح دکوراسیون خانه

در داخل اتاق خواب جمع و جور، فضای بزرگی از طریق قرار دادن کمد هایی یه رنگ تخت خواب و نیز به لطف دیوار و درب شیشه ایش به طور کامل فضای داخلی بزرگ احساس میشود.

چیدمان دکوراسیون داخلی اتاق خواب

طراح دکوراسیون داخلی

سایه خاکستری همراه با wainscoting ایجاد طرح فوق العاده شیکی برای اتاق خواب نموده است. قسمتی از چراغ های کنار تخت به رنگ قرمز روشن سبب شده تا  تزریق رنگ را به زیبایی برای این منطقه از فضای داخلی ارائه دهد.

استفاده از نورپردازی مدرن

طراح دکوراسیون خانه

روش نورپردازی مخفی کناره های دیواراتاق خواب به همراه چراغ های سقفی خود به نوعی ترفند چشم به دیدن فضای بزرگتر با انعکاس نور در آینه راهرو ورودی نموده است.

نورپردازی مخفی اتاق خواب در شب

طراح دکوراسیون داخلی

به نظر می رسد کناره های اتاق خواب مکعب شکل توسط نورپردازی مخفی خود حجم بزرگتری میابد.

طراحی داخلی خانه نقلی

طراح دکوراسیون خانه

یک محل نشست گاه به گاه در محل نصب یک چراغ قرمز به شکل سرگرم کننده وجود دارد. یک ساعت دیواری منحصر به فرد به این محل اضافه شده است.

بهترین وسایلی که میتوانید ازآن ها برای روی شومینه استفاده کنید قاب عکس ها هستند، این نظر کارشناسان دکوراسیون داخلی است و باعث میشود منزل مدرن و منحصر به فردی داشته باشید.

استفاده از آکسسورب همچون ساعت در طراحی داخلی

طراح دکوراسیون خانه

طبیعت را به خانه بیاورید، یکی از جالب ترین راه های تزیین دکوراسیون منزل این است که از گیاهان زیبا و سنگ های لب رودخانه استفاده کنید و طبیعت را راهی منزل تان کنید.

از رنگ های جدید برای نقاشی دیوارها استفاده کنید، دیوار ها را با توجه به رنگ دکوراسیون منزل تان نقاشی کنید و همیشه به رنگ سفید برای دیوار ها اکتفا نکنید.

از ترکیب دو سبک در دکوراسیون داخلی منزل تان استفاده کنید، میتوانید سبک مدرن و کلاسیک را با هم ترکیب کنید که اتفاقا نتیجه آن بسیار خاص و منحصر به فرد خواهد شد.

طراحی داخلی آشپزخانه

طراح دکوراسیون خانه

میز ناهار خوری با چهار صندلی در مرکز یک آشپزخانه بزرگ قرار دارد.

چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه

چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه

صندلیهای شیشه ای سبب شده تا طراحی داخلی اتاق را به صورت بی نظیر نگه دارد و از تمام نور های طبیعی در طول استفاده کنند.شمع های تزئینی روی میز به عنوان آکسسوری های هنری با دکوراسیون اتاق مطابقت دارد.

کابینت مینیمال در طراحی داخلی آشپزخانه

طراح دکوراسیون خانه

آشپزخانه یک تکه ای تک رنگ با یک backsplash سیاه و سفید و countertop بیش ازپیش براق به نظر میرسد.

استفاده از کاشی در راهرو ورودی منزل

طراح دکوراسیون خانه

کفپوش چوبی در پایان ورودی خانه به پایان می رسد و توسط کاشی کاری با وضوح بالا جایگزین می شود.

طراحانه، برترین گروه مشاوره دکوراسیون آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان و دکوراسیون میباشد. ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ مهندس پناهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *