435 بازدید فرم پردازی در مبلمان

 
  • فرم پردازی در مبلمان
  • فرم های متفاوت با کاربردهای گوناگون مبلمان
  • چیدمان کردن دکوراسیون با مبلمان
  • طراحی و ساخت شکل زیباو مدرنی از مبلمان
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

فرم پردازی در مبلمان

فرم پردازی در مبلمان یکی از کارهای بسیار مهم طراحان حرفه ای جهت دادن ایده در زمینه اشکال متنوع مبلمان به طوری که هم شکل ظاهری آن را زیبا سازد و هم درکنار آن کاربردی و مفید در هنگام استفاده باشد.چراکه ما در هنگام خرید مبلمان تنها به زیبا شناسی آن توجه نمیکنیم بلکه استاندارد بودن به لحاظ نشستن و راحتی آن و از هم مهمتر داشتن کاربرد های بیشتر توجه میکنیم. در این مقاله ما به ببرسی چند نمونه از فرم پردازی در مبلمان میپردازیم و آنها را با مثال هایی برای شما دوستان عزیز معرفی میکنیم.

مبل جامع مدرن :

فرم پردازی در مبلمان

فرم پردازی در مبلمان

با توجه به مشخصات منحصر به فرد و دراماتیک، این دیوارکه ترکیبی از سادگی معاصر و شخصیت مدرن اواسط قرن است. رنگ زیبای مبلمان به همراه کوسن و پایه های چوبی نوک تیز آن را بسیار زیبا و جذاب ساخته است.

مبل متحرک سبک مدرن:

مبل متحرک سبک مدرن

مبل متحرک سبک مدرن

البته، گاهی اوقات شما نیاز به چیزی کمی بزرگتر از مبل جامع futon دارید.این کاناپه خروجی راحتی یک تخت کامل را بدون هیچ گونه فداکاری در سبک ارائه می دهدو برای آپارتمانهای کوچکی که دارای محدودیت فضا هستند قابل استفاده است.

مبل تختخوابشو اسکاندیناوی:

مبل تختخوابشو اسکاندیناوی

مبل تختخوابشو اسکاندیناوی

این مبلمان ساده، شیک و کاربردی را مشاهده میکنید، این کاناپه قابل تبدیل، راه های مختلفی برای لذت بردن از طراحی راحت آن ارائه می دهد. نه تنها می توانید این مبل را برای استفاده از آن به عنوان یک تخت بگذارید، بلکه می توانید به راحتی به عقب برگردید تا از فیلم ها یا کتاب ها لذت ببرید.

مبل های مدرن با بخش های  ذخیره سازی:

مبل های مدرن با بخش های ذخیره سازی

مبل های مدرن با بخش های ذخیره سازی

پیدا کردن مبل مناسب برای مرکز اتاق هرگز آسان نیست، اما این مبلمان به نظر می رسد از هر زاویه بزرگ است اما متوجه باشید که دارای فضای زیادی جهت ذخیره سازی  کتابها، اسکیتپدها و فیلمها برای شماست.

مبلمان با قطعات زیاد و گرد:

مبلمان با قطعات زیاد و گرد

مبلمان با قطعات زیاد و گرد

در حالی که مبل های دایره ای به وضوح به خاطرعدم  قابلیت انعطاف پذیری آن در طراحی داخلی زیاد استفاده نمی شوند، اما این قطعه از مبلمان انتظارات زیادی را برآورده میکند. این مبلمان  می تواند به پنج قطعه تقسیم شود که شما می توانید با  اراده خود مجددا آنها را تنظیم کنید . بخش متوسط ​​می تواند به عنوان میز عثمانی یا اثاثه یا لوازم داخلی استفاده شود. قطعات پایینی می توانند برای  مهمانان اضافی قرار داده شوند.

مبل راحتی جهت استفاده امروزی:

مبل راحتی جهت استفاده امروزی

مبل راحتی جهت استفاده امروزی

بنظر این چیزی است که کاملا غیر عادی است! بخش های  قرمز پررنگ به منحنی ها و زاویه های بسیار غیر معمول این مبل اشاره می کنند. بخش کوچک بین صندلی و صندلی میانی حاوی جعبه بسته بندی شده برای ذخیره سازی آب و نوشیدنی ها است.

صندلی لهستانی گردوی مدرن نیم قرن:

صندلی لهستانی گردوی مدرن نیم قرن

صندلی لهستانی گردوی مدرن نیم قرن

یک صندلی زیبا با رنگ جذاب. خطوط صاف میز کنار این صندلی از چوب صنوبر ساخته می شوند . پاهای فولادی ضد زنگ با پانل های بدون مارک اطمینان از طبقه ای که به همان اندازه زیبا است .

صندلی هانس وگنر سبک پاپا صندلی:

به عنوان “صندلی راحت ترین  صندلی ساخته شده میباشد. طراحی زیبای این صندلی آن را مناسب استفاده در دفاتر اداری ساخته است.رنگ خاکستری در کنار سفید و کرم دکوراسیون دفتر را بی نظیر کرده است.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

 

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165