705 بازدید فرنیچر شهری

 
  • فرنیچر شهری
  • ساخت انواع مبلمان شهری
  • طراحی زیبا و مدرن مبلمان شهری برای محوطه سبز و پارک ها
  • دیزاین زیبا و شیک محوطه های باز با فرنیچر های مدرن
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

فرنیچر شهری

امروزه نقش مبلمان شهری و خیابانی در همه پروژه های طراحی فضای شهری که توسط طراحان  انجام می شود بسیار جدی گرفته شده است.باید دانست که همواره طراحی فرنیچر شهری به عنوان پروژه های فضای شهری در نظر گرفته میشود و در زیباسازی محوطه های شهری کاربرد بسیاری دارد.

فرنیچر شهری

فرنیچر شهری

پس از تقسیم فضاهای عمومی بین عابران پیاده، اتومبیل ها، حمل و نقل عمومی و دوچرخه حال نوبت به  مدیریت جریان ها و عملکرد های مختلف، تطبیق پروژه با مشکلات فنی سطح بندی و بهداشت بر اساس انتخاب مواد برای سطوح، فضای سبز، محوطه های شهری و مبلمان خیابانی  میرسد، یعنی رنگ ها، طراحی و موقعیت پست ها، موانع، نیمکت ها، چراغ ها و مخازن.

تزیین ایستگاه اتوبوس با مبلمان شهری

تزیین ایستگاه اتوبوس با مبلمان شهری

مبلمان خیابانی به اشکال زیبا و مدرن وارد عرصه زیباسازی شهری شده اند، به طوری که می تواند یک عنصر جدایی ناپذیر باشد که به ساختار و ارتقاء بیشتر نسبت به پروژه کمک می کنند.

خلاقیت در طراحی فرنیچر شهریخلاقیت در طراحی فرنیچر شهری

خلاقیت در طراحی فرنیچر شهری

این موضوع را در نظر داشته باشید که مبلمان خیابانی دارای یک نقش کاربردی است، در عین حال میتواند  یک وسیله برای انتقال هویت به کار رود. امروزه مبلمان در مکان های عمومی با توجه به کیفیت آن به عنوان انتظارات عمومی شهروندان  مطرح است، زیرا این ابزار به عنوان یک ابزار موثر برای برنامه ریزی شهری محسوب می شود.

طراحی زیبا و کاربردی فرنیچر شهری

طراحی زیبا و کاربردی فرنیچر شهری

در تعریف دقیق از اصطلاح “مبلمان خیابانی”میتوان به ایجاد اشیاء مفید که زندگی شهروندان را آسان تر و زیبا تر می سازد که شامل نیمکتهای پارک ها, صندلی و نیمکتهای جایگاه انتظار ایستگاه اتوبوس و مترو, نیمکت های تزیینی شهری و … را میتوان نام برد.

مبلمان برای فضای سبز و باز

مبلمان برای فضای سبز و باز

فرنیچر های مدرن شهری

فرنیچر های مدرن شهری

طراحی و ساخت انواع نیمکت های شهری

طراحی و ساخت انواع نیمکت های شهری

گروه طراحانه با داشتن کادری مجرب و با تحصیلات آکادمیک در زمینه طراحی داخلی و معماری آماده به همکاری با شهرداری ها ی مناطق مختلف در جهت ساخت انواع نیمکت و مبلمان شهری در سطح شهر و برای محوطه های باز و سبز چون پارک ها و فضاهای عمومی اداری و تجاری میباشد.برای انجام مشاوره و آگاهی بیشتر با ما در ضمینه های مختلف طراحی و دکوراسیون تماس بگیرید.

گروه طراحانه آماده ارائه کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165