1,012 بازدید فروش و مشاوره برای خرید کاغذدیواری

 
  • فروش و مشاوره برای خرید کاغذدیواری
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – مهندس پناهی
  • .
  • فروش کاغذدیواری در شهرک غرب و سعادت آباد
  • فروش کاغذدیواری با طرحهای خانگی ، اداری و فروشگاهی
  • مشاوره خرید کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر سه بعدی
  • فروش و نصب کاغذدیواری اتاق کودک
  • انواع کاغذدیواری رسمی و فانتزی

گروه دکوراسیون  آماده فروش و مشاوره برای خرید کاغذدیواری برای خانه و فروشگاه شما با متناسب با سبک زندگی و روحیه تان میباشد. برای مشاهده آلبوم های انواع کاغذدیواری و پوستر آلمانی و اتریشی و کانادایی و آمریکایی و مشاوره فروش با شماره ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – مهندس پناهی تماس بگیرید.

با توجه به تماسهای مشتریان محترم گروه آماده انجام پروژه های کاغذدیواری و نقاشی ساختمان در سعادت آباد ، شهرک غرب ، زعفرانیه ، نیاوران ، آرژانتین ، محمودیه ، میرداماد ، ظفر ، ولنجک و اوین میباشد. استفاده درست از کاغذدیواری و ترکیبات رنگی ، لایتینگ ، مبلمان ، تابلو و استفاده آن در طراحی داخلی و دکوراسیون باعث تولید و انتقال حس میشود.
بعضی از کاغذدیواری های موجود در بازار عایق صوتی هم هستند و اگر شرایط خانه تان طوری است که آلودگی های صوتی اذیت تان می کند با استفاده از این نوع کاغذدیواری می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. هم با طرح های زیبای آن به خانه تان جلوه خاصی ببخشید و هم خانه را از آلودگی صوتی نجات دهید.

فروش انواع کاغذدیواری خانگی و اداری

فروش انواع کاغذدیواری خانگی و اداری

فروش و مشاوره برای خرید کاغذدیواری

فروش و مشاوره برای خرید کاغذدیواری

فروش و مشاوره برای خرید کاغذدیواری

فروش و مشاوره برای خرید کاغذدیواری

فروش و مشاوره برای خرید کاغذدیواری

فروش و مشاوره برای خرید کاغذدیواری

فروش و مشاوره برای خرید پوستر دیواری خارجی

فروش و مشاوره برای خرید پوستر دیواری خارجی

فروش انواع کاغذدیواری خانگی و اداری

فروش انواع کاغذدیواری خانگی و اداری

کاغذدیواری داماسک که اصطلاحا «داماس» هم نامیده می شود به طرحی از کاغذدیواری گفته می شود که در آن طرح هایی گل مانند تکرار می شود. طرح داماسک متداول ترین و قدیمی ترین طرح کاغذدیواری است. این مدل، طرح کلاسیک محسوب می شود و بیشتر برای سالن های پذیرایی مناسب است.

در کاغذدیواری هندسی ، خطوط و نقش های هندسی به جای گل که در طرح های کلاسیک رایج است، استفاده می شود. این طرح ها به اسم مدرن یا اسپرت هم معروف است.

دیزاین کاغذدیواری موتیف ، زمینه خلوتی دارد و نقش تزیینی کوچک در آن تکرار شده است.
دیزاین کاغذدیواری طرح ساده تک رنگ بوده و با یک بافت ریز یا سطح، پتینه شده است. این کاغذ هم به تنهایی و هم به طور ترکیبی با سایر طرح ها استفاده می شود.

برای دیزاین کاغذدیواری از الگوهایی از خطوط نسبتا پهن و موازی افقی یا عمودی استفاده شده است. این طرح با ایجاد خطای دید قابلیت این را دارد که محیط را بزرگ تر یا مرتفع تر نشان دهد. بنابراین در راهروهایی با عرض کم و فضاهایی با سقف کوتاه می توان از این کاغذدیواری استفاده کرد.

اگر سالن پذیرایی از اتاق نشیمن حتما جداست و مبلمان تان استیل وک لاسیک است. طرح های کلاسیک مثل طرح «داماس» و «گل دار» از بهترین گزینه ها هستند. اگر فضای سالن پذیرایی تان بزرگ است می توانید طرح های برجسته و کاغذدیواری هایی را که پوشش مخملی دارند انتخاب کنید، اما اگر نشیمن و اتاق پذیرایی تان سرهم و چیدمان آن مدرن و اسپرت است، پیشنهاد می کنیم سراغ طرح های هندسی و گرافیکی بروید.

اگر متراژ آن پایین است از طرح های شلوغ استفاده نکنید. به این دلیل که چون فضای خانه کمی دلگیر به نظر می رسد. برای سالن های کوچک رنگ های روشن تر و طرح های خلوت تر مثل طرح های موتیف یعنی طرح های زمینه ای ساده که نقش تزیینی کوچک در آن تکرار شده است، مناسب است. این طرح ها هم شیک و مدرن بوده و هم با مبلمان اسپرت مناسب است. این طرح ها فضای خانه را بزرگ تر و دلبازتر نشان می دهد.

قیمت کاغذدیواری علاوه بر کیفیت و ابعاد هر رول به طرح آن بستگی زیادی دارد. از آنجا که طرح های آن بسیار متنوع است نمی توان یک قیمت واحد برای آن مشخص کرد. در این جدول براساس کیفیت و ابعاد کاغذدیواری قیمت تقریبی از طرح های متداول و معمولی آمده است.

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165