1,144 بازدید فروش و نصب پارکت و لمینیت

 
  • فروش و نصب پارکت و لمینیت
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – مهندس پناهی
  • .
  • فروش پارکت و لمینیت و کفپوش در شهرک غرب و سعادت آباد
  • فروش پارکت مقاوم به سایش با طرحهای خانگی ، اداری و فروشگاهی
  • فروش اوناع پارکت و لمینیت آلمانی و اتریشی
  • انواع پارکت مدرن برای فضای نشیمن

گروه دکوراسیون  آماده فروش و نصب پارکت و لمینیت های جدید برای ایجاد محیط پرانرژی و شاداب در منزل و محل کار شما میباشد. برای مشاهده نمونه انواع پارکت لمینیت های ، آلمانی ، اتریشی ، کانادایی و آمریکایی و مشاوره فروش با شماره ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – مهندس پناهی تماس بگیرید.

با توجه به تماسهای مشتریان محترم، گروه آماده انجام پروژه های فروش و نصب کفپوش و دیوار پوش در سعادت آباد ، شهرک غرب ، زعفرانیه ، نیاوران ، آرژانتین ، محمودیه ، میرداماد ، ظفر ، ولنجک و اوین میباشد. استفاده درست از کفپوش پارکت لمینیت ، لایتینگ ، مبلمان ، تابلو و استفاده آن در طراحی داخلی و دکوراسیون باعث تولید و انتقال حس میشود.

فروش و نصب پارکت و لمینیت

فروش و نصب پارکت و لمینیت

فروش و نصب پارکت و لمینیت در زعفرانیه و ولنجک

فروش و نصب پارکت و لمینیت در زعفرانیه و ولنجک

فروش و نصب پارکت و لمینیت در شهرک غرب و سعادت آباد

فروش و نصب پارکت و لمینیت در شهرک غرب و سعادت آباد

فروش و نصب پارکت و لمینیت در قیطریه

فروش و نصب پارکت و لمینیت در قیطریه

پارکتها کفپوشهایی هستند که جنس آنها از چوب طبیعی درختان می باشد. پارکت را به کف اتاق می چسبانند و پس از خشک شدن چسب، سطح روی آن را ساب و سپس لاک می زنند تا صاف و  صیقلی شود. پارکت نسبت به آب فوق العاده حساس بوده و در صورت تماس با آب، سریعا دچار تورم می شود یا به اصطلاح باد می کند. پارکت در اثر برخورد اشیاء نوک تیز با آن آسیب دیده و خش می افتد و پس از گذشت چند سال لازم است تا سطح آن مجددا ساب خورده و لاک زده شود.

لمینیت (laminate) که اصطلاحا به آن لمینت و یا پارکت لمینیت نیز می گویند، از جنس HDF، الیاف چوب فشرده (Hard Density Fiberboard) می باشد و مانند پارکت مستقیما از خود چوب درختان ساخته نمی شود. پارکت لمینت، تفاوت های بسیار زیادی با پارکت چوبی دارند.
پارکت لمینت ها به کف اتاق چسبانده نمی شوند، بلکه توسط شیارهایی که به آنها کلیک گفته می شود و دور تا دور لمینت ها وجود دارد، به صورت نر و ماده در یکدیگر قفل می شوند. افزایش سطح کار، باعث بیشتر شدن وزن لمینت های در هم قفل شده می شود و همین وزن، یکی از عوامل نگهدارنده لمینت ها بر روی کف بدون استفاده از چسب می باشد.
به علت عدم استفاده از چسب در نصب پارکت لمینت، کف اتاق صدمه نمی بیند. به عنوان مثال اگر کف اتاقی سنگفرش باشد و روی آن لمینت اجرا شود، اگر بنا به دلایلی بخواهیم پس از مدتی لمینت ها را جمع کنیم، بدون اینکه کوچکترین آسیبی به سطح سنگ زیرین وارد شود، می توانیم این کار را انجام دهیم. بدین ترتیب پارکت لمینت ها را می توان تا چندین بار پس از نصب جمع آوری و مجددا در محلی دیگر نصب کرد.
پارکت لمینت به علت فومی که قبل از نصب در زیر آنها پهن می شود، پس از اجرای کامل، تا حد زیادی از انتقال صدا به طبقه زیرین جلوگیری می کنند.
فوم زیر پارکت لمینت ها علاوه بر عایق صدا، عایق حرارت و برودت نیز می باشد.
لمینیت نسبت به اجسام نوک تیز بسیار مقاومتر از پارکت های قدیمی هستند.
سرعت نصب و اجرای پارکت لمینت بسیار بالاست. به طور میانگین یک واحد با مساحت ۱۰۰ متر مربع در دو روز اجرا می شود.

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165