852 بازدید فروش کاغذدیواری اتاق خواب

 
  • فروش کاغذدیواری اتاق خواب
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – مهندس پناهی
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان
  • فروش کاغذدیواری در شهرک غرب و سعادت آباد
  • فروش کاغذدیواری با طرح های عمودی و افقی و ساده
  • فروش کاغذدیواری برجسته و سه بعدی
  • فروش انواع کاغذدیواری با نقوش هندسی و گل و گیاه
  • مشاوره فروش و نصب کاغذدیواری اتاق خواب
  • انواع کاغذدیواری لاچری طلا و مخمل

گروه دکوراسیون خانه دیزاین آماده نصب و فروش کاغذدیواری اتاق خواب کودکان و مستر با هویت مدرن و لاکچری میباشد. طراحی داخلی اتاق خواب با کاغذدیواری و دیوار پوش نخصص گروه ماست. برای دیدن عکسها و نمونه های کاغذدیواری و پوستر آلمانی و اتریشی و کانادایی و آمریکایی و مشاوره فروش با شماره ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – مهندس پناهی تماس بگیرید.

با توجه به تماسهای مشتریان محترم گروه خانه دیزاین آماده انجام پروژه های کاغذدیواری و نقاشی ساختمان در سعادت آباد ، شهرک غرب ، زعفرانیه ، نیاوران ، آرژانتین ، محمودیه ، میرداماد ، ظفر ، ولنجک و اوین میباشد. استفاده درست از کاغذدیواری و ترکیبات رنگی ، لایتینگ ، مبلمان ، تابلو و استفاده آن در طراحی داخلی و دکوراسیون باعث تولید و انتقال حس میشود.

فروش کاغذدیواری اتاق خواب

فروش کاغذدیواری اتاق خواب

فروش کاغذدیواری اتاق خواب

فروش کاغذدیواری اتاق خواب

فروش و نصب کاغذدیواری مخصوص اتاق خواب در تهران

فروش و نصب کاغذدیواری مخصوص اتاق خواب در تهران

فروش کاغذدیواری مخصوص اتاق خواب در تهران

فروش کاغذدیواری مخصوص اتاق خواب در تهران

فروش کاغذدیواری سیاه و سفید اتاق خواب در تهران

فروش کاغذدیواری سیاه و سفید اتاق خواب در تهران

فروش کاغذدیواری اتاق خواب در تهران

فروش کاغذدیواری اتاق خواب در تهران

دیوار اتاق خواب نباید خودنمایی کند. نقش های گل های درشت دارای سایه های کمرنگ طوسی و کرم هستند که چشم را نوازش می دهند و از لحاظ ترکیب رنگی آرامش بخش مناسبند. نترسید و از رنگ هایی مانند این رنگ بیشتر بر روی دیوارهایتان استفاده کنید، فقط باید از همان رنگ برای لوازم دیگر اتاق مانند مبلمان و ملافه و روتختی و چیزهای دیگر استفاده کنید.

از کاغذدیواری با طرح و نقش گل درشت استفاده کنید. سبک گل های وحشی و رنگارنگ ، محیط شادی می یابد. با چنین طرح و نقش پر زرق و برقی باید به اتاق تعادل بدهید و پس زمینه کاغذ دیواری باید رنگ روشن باشد و کف و سقف و ملافه های تخت به رنگ سفید یا روشن باشد. بعد می توانید از طرح ها و رنگ های اصلی کاغذ دیواری – صورتی، قرمز و مشکی – برای بالش ها، روتختی و چیزهای کوچک دیگر استفاده کنید.

از کاغذدیواری با طرح و نقش عجیب و غریب استفاده کنید. قرار دادن آن در بالای تخت و انتخاب مبلمان و وسایل ساده دیگر با رنگ های خنثی، باعث می شود که دیوارنقش شما تنها چیزی باشد که نگاه را جذب می کند.

کاغذ دیواری را فقط بر روی یک دیوار بچسبانید که تأثیر آن بیشتر شود. دیوارهای دیگر و کف اتاق باید سفید باشند و می توانید فقط از یک رنگ دیگر مانند بنفش یا آبی سیر برای ایجاد تأثیر چشمی استفاده کنید. از مبلمان سبک معاصر و مدرن با جلای زیاد یا پولیش شده برای هماهنگی با چیزهای دیگر استفاده کنید.

از کاغذدیواری با طرح و نقش تجملی استفاده کنید. با این کاغذ دیواری لوکس ابریشمی، به اتاق خوابتان سبک هتل بدهید. جلای زیاد و جلوه های متالیک، روش بسیار خوبی برای بیشتر کردن حس جادار بودن اتاق های کوچک است. فقط به رنگ هایی همچون قهوه ای، کرمی یا طلایی پایبند بمانید تا جلوه لوکس اتاق بهم نخورد. این کاغذ دیواری پس زمینه ابریشمی با نقش دمشقی دارد که البته به درخشش و تلألو لوازم دیگر اتاق می افزاید.

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165