789 بازدید فروش کاغذدیواری اتاق پذیرایی

 
  • فروش کاغذدیواری اتاق پذیرایی
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – مهندس پناهی
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان
  • نصب و فروش کاغذدیواری اتاق پذیرایی در شهرک غرب و سعادت آباد
  • عکس کاغذدیواری مدرن اتاق پذیرایی و اتاق نشیمن
  • فروش کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی خانگی و اداری و فروشگاهی
  • فروش و نصب لاکچری کاغذدیواری اتاق مهمان
  • انواع کاغذدیواری مینیمال و ساده در تهران

گروه دکوراسیون خانه دیزاین آماده فروش کاغذدیواری اتاق پذیرایی برای خانه ، آپارتمان و ویلای شما عزیزان میباشد. برای مشاهده آلبوم های انواع کاغذدیواری و پوستر آلمانی و اتریشی و کانادایی و آمریکایی و مشاوره فروش با شماره ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – مهندس پناهی تماس بگیرید.

با توجه به تماسهای مشتریان محترم گروه خانه دیزاین آماده انجام پروژه های کاغذدیواری و نقاشی ساختمان در سعادت آباد ، شهرک غرب ، زعفرانیه ، نیاوران ، آرژانتین ، محمودیه ، میرداماد ، ظفر ، ولنجک و اوین میباشد. استفاده درست از کاغذدیواری و ترکیبات رنگی ، لایتینگ ، مبلمان ، تابلو و استفاده آن در طراحی داخلی و دکوراس یون باعث تولید و انتقال حس میشود.

فروش کاغذدیواری اتاق پذیرایی

فروش کاغذدیواری اتاق پذیرایی

فروش کاغذدیواری اتاق پذیرایی در شهرک غرب و سعادت آباد

فروش کاغذدیواری اتاق پذیرایی در شهرک غرب و سعادت آباد

فروش کاغذدیواری اتاق پذیرایی در ولنجک و زعفرانیه

فروش کاغذدیواری اتاق پذیرایی در ولنجک و زعفرانیه

فروش کاغذدیواری اتاق پذیرایی در تهران

فروش کاغذدیواری اتاق پذیرایی در تهران

قبل از انتخاب کاغذ دیواری باید به رنگ وسایل خانه توجه کنید زیرا هماهنگ نبودن رنگ و نوع کاغذ دیواری با سایر وسایل، علاوه بر اینکه خانه را بی نظم و خسته کننده نشان می دهد، برای افراد خانواده احساس آشفتگی ایجاد می کند. بنابراین حتما به هماهنگی رنگ ها توجه داشته باشید.

اگر به لحاظ شخصیتی فردی تنوع طلب هستید به سراغ این دکوراسیون کاغذ دیواری بروید. استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار روحیه خاصی می طلبد و هماهنگ کردن وسایل با این گونه کاغذها باید با دقت بیشتری انجام شود.

اگر تصمیم به انتخاب دو نوع کاغذ دیواری دارید کاغذ دیواری که طرح شلوغ تر دارد را در میان دیوار و یا گوشه ای که ساده تر و خولوت تر است قرار دهید.

با استفاده از کاغذ دیواری با طرح های عمودی و با فاصله، می توانید دیوارها را بلندتر جلوه داده و این حسی را القا کنید که انگار سقف در فاصله ای مرتفع تر از ارتفاع واقعی اش قرار گرفته است.

با استفاده از کاغذ دیواری با طرح های افقی، می توانید خانه را وسیع تر و پهن تر از آنچه هست، نشان داده و در عین حال، سقف را به کف نزدیک تر نشان دهید.

با استفاده از کاغذ دیواری با طرح های شلوغ و گُل دار، می توانید فضا را کوچک تر نشان دهید. با استفاده ازکاغذ دیواری با طرح های قطری و زیگزاگ، می توانید محیط را زنده و پویا جلوه دهید. چنین طرح هایی به عنوان طرح های انرژی زا شناخته می شوند.

 

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165