1,053 بازدید فروش کفپوش پارکت و لمینیت برای خانه

 
  • فروش کفپوش پارکت و لمینیت برای خانه
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – مهندس پناهی
  • .
  • فروش کفپوش و پارکت لمینیت در شهرک غرب و سعادت آباد
  • فروش کفپوش پی وی سی و پارکت لمینیت با طرحهای مدرن
  • فروش پارکت آلمانی و اسپانیایی برای محل کار
  • کفپوش لمینیت و پارکت برای اتاق خواب و اتاق پذیرایی
  • انواع کفپوش خانگی و اداری با کلاس مقاومت c4

گروه دکوراسیون  آماده فروش کفپوش پارکت و لمینیت برای خانه و محل کار شما میباشد. برای مشاهده نمونه انواع پارکت لمینیت های ، آلمانی ، اتریشی ، کانادایی و آمریکایی و مشاوره فروش با شماره ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – مهندس پناهی تماس بگیرید.

با توجه به تماسهای مشتریان محترم، گروه آماده انجام پروژه های فروش و نصب کفپوش و دیوار پوش در سعادت آباد ، شهرک غرب ، زعفرانیه ، نیاوران ، آرژانتین ، محمودیه ، میرداماد ، ظفر ، ولنجک و اوین میباشد. استفاده درست از کفپوش پارکت لمینیت ، لایتینگ ، مبلمان ، تابلو و استفاده آن در طراحی داخلی و دکوراسیون باعث تولید و انتقال حس میشود.

فروش کفپوش پارکت و لمینیت برای اتاق نشیمن و پذیرایی

فروش کفپوش پارکت و لمینیت برای اتاق نشیمن و پذیرایی

فروش کفپوش پارکت و لمینیت برای خانه

فروش کفپوش پارکت و لمینیت برای خانه

فروش کفپوش پارکت و لمینیت برای سالن و ورودی

فروش کفپوش پارکت و لمینیت برای سالن و ورودی

فروش کفپوش پارکت و لمینیت برای منزل

فروش کفپوش پارکت و لمینیت برای منزل

پارکت ها تکه چوبهای هستند که بصورت طبیعی از تنه ای درختان با ابعادکوچک (۰٫۰۵*۰٫۱۲ و۰٫۰۸*۰٫۱۴) و بزرگ (۲*۰٫۲۵ و ۱٫۳۰ * ۰٫۲۰ ) با ضخامت (۰٫۰۱ و ۰٫۰۱۵ ) بریده می شوند و در کف کنار هم بصورت یکپارچه با چسب چوب چسبانده میشوند و در انتهای کار با دستگاه ساب زن صیقل داده میشوند وسپس با لاک چوب و تینر فوری سطح آن را رنگ می کنند .

مشکلات پارکت معمولا زمان اجرای طولانی ، بوی نا مطبوع تا چندین روز بعداز اجرا ، گرد وغبار بسیار زیاد چوب و مانندگاری آن ، استفاده از مواد آلرژی زا خطرناک در محیط و امکان اشتعال است.

لمینیت تکه چوبهای فن آوری شده از کارتنهای بازیافت شده MDF یا از براده خالص چوب HDF با ابعاد استاندارد (۱٫۲۱۵*۰٫۱۹۵ ، ۱٫۲۱۵ *۰٫۱۷۵ ) با ضخامت ( ۰٫۰۸ و ۰٫۱۲ ) میباشد که در زیر چوب لایه سرامیکی جهت جلوگیری از نفود آب و حشرات پرس می شود ودر چهار طرف دارای قفلهای چوبی قابل کیلیک بصورت نر و ماده و در لایه روی آن کاغذ دکوراتیو در شکلهای مختلف و لایه شیشه ای پلی اورتون برای محافظت از نفود آّب و خط وخش پرس میگردد.

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165