482 بازدید فنگ شویی و تاثیر آن بر روابط احساسی

 
  • فنگ شویی و تاثیر آن بر روابط احساسی
  • فنگ شویی عشق و رابطه
  • چیدمان فنگ شویی جهت بهبود عشق زناشویی
  • چیدمان اتاق خواب با فنگ شویی عشق
  • فنگ شویی جذب همسر
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

فنگ شویی و تاثیر آن بر روابط احساسی

در بحث فنگ شویی باور بر این است که عشق هم مثل خیلی چیزهای دیگر مراقبت می خواهد تا همیشه تازگی و طراوت خود را حفظ کند.قوانین فنگ شویی باعث ایجاد رابطه ای بهتر و سالم تر میان زن و شوهر می شود.جهت عشق و رابطه در فنگ شویی شمال غربی است.تخت نباید روبه روی در باشد. در واقع وقتی می خوابید نباید پایتان به سمت در قرار بگیرد. قرار دادن تختخواب زیر پنجره هم مناسب نیست. جریان قوی انرژی که از پنجره وارد می شود می تواند خواب شما و همسرتان را مختل کند. قوانین فنگ شویی می گویند، ۳ جهت از تخت شما باید باز باشد. بالای تخت را به دیوار بچسبانید و ۳ طرف دیگر را حتی به اندازه کم، کمی باز بگذارید. این کار باعث می شود بتوانید بهتر همسرتان را جذب کنید.به یاد داشته باشید زیر تخت را هم باز بگذارید.

وسایل اتاق مثل مجسمه ها، آباژورها و وسایل دیگر جفت باشند. کریستال کوارتز صورتی هم می تواند به عشق شما کمک کند.رنگ قرمز باعث جذابتر کردن روابط جنسی و از بین بردن آثار کهنگی میشود. روغن اسانس پرتقال دشمن افسردگی است و درمان مؤثری برای حس وحشت و نگرانی است.گل های تازه انرژی فوق العاده ای دارند. هر روز چند گل تازه بچینید یا بخرید و قبل از اینکه پژمرده شوند آنها را از اتاق خارج کنید. شمع هم درست به اندازه گل انرژی مثبت منتقل می کند. بهتر است در منزلتان یک میز چوبی دو نفره داشته باشید و گاهی اوقات شما و همسرتان به تنهایی روی آن شام بخورید.

فنگ شویی عشق

فنگ شویی عشق

جذب عشق در فنگ شویی

جذب عشق در فنگ شویی

چیدمان فنگ شویی

چیدمان فنگ شویی

بهبود روابط عاشقانه با فنگ شویی

بهبود روابط عاشقانه با فنگ شویی

فنگ شویی عشق

فنگ شویی عشق

فنگ شویی خواب

فنگ شویی خواب

چیدمان فنگ شویی

چیدمان فنگ شویی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان فنگ شویی عشق در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165