597 بازدید فنگ شویی و جذب ثروت

 
 • فنگ شویی و جذب ثروت
 • فنگ شویی ثروت
 • افزایش ثروت و جذب پول با قوانین فنگ شویی
 • تکنیک های فنگ شویی در جذب ثروت
 • چیدمان فنگ شویی برای جذب ثروت
 • .

فنگ شویی و جذب ثروت

یکی از روش­های دستیابی به ثروت در فنگ شویی استفاده از آکواریوم است. استفاده درست و عاقلانه از آکواریوم در خانه یا محل کار شما، سبب جذب انرژی ثروت و فراوانی می‌شود. آکواریوم‌ها خوشایند هستند زیرا ترکیبی هماهنگ از عوامل متعدد جذب ثروت و همچنین تعادل کامل ۵ عنصر فنگ شویی به شمار می­روند:

 1. آب (آب موجود در آکواریوم)
 2. چوب (گیاهان موجود در آکواریوم)
 3. فلز (ساختار آکواریوم)
 4. زمین (سنگ‌ها و ماسه‌های موجود در آکواریوم)
 5. آتش (رنگ‌های روشن ماهی و نورپردازی آکواریوم)

بهترین منطقه برای قرار دادن آکواریوم در فنگ شویی در منطقه جنوب غربی باگوا ( منطقه ثروت و فراوانی) و سپس منطقه شمال (مقام) یا شرق( سلامتی و خانواده) است. هرگز آکواریوم را در اتاق‌خواب یا آشپزخانه قرار ندهید. مشهورترین ماهی در فنگ شویی، ماهی آروانا یا اژدهاست. بااین‌وجود، استفاده از ماهی طلایی نیز به همان اندازه مؤثر و لذت‌بخش است. از متناسب بودن شکل آکواریوم با منطقه‌ای که در آن قرار دارد مطمئن شوید. برای مثال، اگر آکواریوم را در منطقه پولی خود قرار می‌دهید؛ که توسط عنصر چوب اداره می‌شود، می‌توانید سراغ آکواریوم‌های مربع یا مستطیل شکل روید. اگر نوع گرد آن را دوست دارید( شکل عنصر فلز)، آکواریوم کوچک‌تر را انتخاب کنید. زیرا حضور قوی نماد عنصر فلز می‌تواند بر عنصر چوب در ناحیه پولی شما غلبه کند. به یاد داشته باشید، آکواریوم خود را همیشه تازه و زیبا نگه دارید. به آن افکار و انرژی مثبت بفرستید و مراقبت از آن را فراموش نکنید!

آکواریم و انرژی جذب ثروت

آکواریم و انرژی جذب ثروت

آکواریم در فنگ شویی

آکواریم در فنگ شویی

آکواریم و انرژی جذب ثروت

آکواریم و انرژی جذب ثروت

تکنیک جذب ثروت فنگ شویی

تکنیک جذب ثروت فنگ شویی

ماهی و آکواریم در فنگ شویی

ماهی و آکواریم در فنگ شویی

آکواریم در جذب ثروت

آکواریم در جذب ثروت

آکواریم

آکواریم

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان فنگ شویی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

 

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165