9,432 بازدید قیمت ساخت پله چوبی ویلا

 
  • قیمت ساخت پله چوبی ویلا
  • ساخت پله چوبی دوبلکس ویلا
  • هزینه پله مدرن چوبی
  • ساخت پله تریپلکس
  • طراحی پله پیچ با کف پله تمام چوب
  • ساخت پله های گرد و تزیینی دوبلکس

گروه طراحانه با اکیپ کامل اجرایی آماده خدمت گذاری در زمینه ساخت و نصب انواع پله چوبی میباشد. برای براورد هزینه و قیمت ساخت پله چوبی دوبلکسی و کف پله تمام چوبی با ما در تماس باشید و ساخت پله های دوبلکس سینوسی و تریپلکس ویلایی و پنتهاوس با چوب و فلز با کیفیت بالا را از ما بخواهید.

پله و دستگیره چوبی جذابیت و زیبایی مخصوص به خود را دارد. با توجه به فضای داخلی ساختمان و بر اساس سلیقه و سفارش مشتری پله و نرده‌های چوبی ساخته می‌شوند. نرده‌های چوبی در مقایسه با سایر انواع نرده، علاوه بر کاربرد آن‌ها به‌عنوان حفاظ جهت ایمن‌سازی پله‌ها، باعث زیباتر و جذاب‌تر شدن فضای ساختمان نیز می‌شوند.

کنده‌کاری، خراطی و یا منبت‌کاری بر روی نرده‌ها می‌تواند به‌صورت دستی و یا با استفاده از ماشین‌های مخصوص انجام شود. نرده‌های چوبی در دو گروه مختلف قرار می‌گیرند.

گروه اول مربوط به نوع نرده‌های صاف است و تنها در محل گردش اصطلاحاً ((فارسی)) می‌شود به این معنی که با درجه ۹۰ درجه یا درجه‌های دیگر به یکدیگر متصل می‌شود که به آن نرده ساده اطلاق می‌شود.

گروه دوم به نرده‌های نیم‌دایره یا مثل فنر مربوط می‌شود که نرده پیچ یا گرد (یا نرده حلزونی یا مارپیچ یا قوسی) نام‌گرفته است.
جنس‌های بکار رفته در تهیه نرده‌های چوبی بیشتر از چوب‌های درختان راش یا چوب‌های روسی ساخته می‌شوند و هرکدام از این‌ها مزایای خاص خود را دارند.

چوب روسی به رنگ زرد روشن بوده و وزن کمی دارد. این نوع چوب از درخت کاج، سرو و سوزنی‌برگ‌های فرلاند و روسیه به دست می‌آید. چوب روسی به دلیل داشتن نوعی صمغ در بافت خود در برابر موریانه‌ها و حشرات آسیب‌پذیر نیست و چون از سمت روسیه وارد ایران می‌شود به آن چوب روسی می‌گویند. این چوب نوع یک، دو و سه دارد.

چوب راش به رنگ کرم مایل به قرمز بوده و استحکام و مقاومت بالایی دارد. منبع این نوع چوب در کشور خودمان قرار دارد و از جنگل‌های شمال ایران و درختان راش به دست می‌آید. این چوب مقاومت بالایی در برابر ضربات وارده داشته و به چوب جنگلی شهرت دارد. کاربرد چوب راش بیشتر در تولید نرده چوبی برای اماکن تجاری است.

اجزاء تشکیل‌دهنده نرده‌های چوبی:
نلبکی: یک قطعه چوب که به زمین یا پله اتصال داده‌شده و بر روی آن پایه قرار می‌گیرد.
پایه: چوب خراطی یا منبت‌کاری شده که مابین نلبکی و دستانداز به‌صورت یک ستون عمودی قرار داده‌شده و در بیشتر مواقع در وسط هر پله قرار می‌گیرد.
دستانداز: چوبی که با دست گرفته‌شده و از ایستگاه آغازشده و تا انتها ادامه پیدا می‌کند.
ایستگاه: یک‌ پایه که از سایر پایه‌ها بزرگ‌تر بوده و در ابتدا یا انتهای هر کار قرارگرفته و کار از ایستگاه یا شاه پایه آغاز می‌شود.

قیمت ساخت پله چوبی ویلا

قیمت ساخت پله چوبی ویلا

قیمت ساخت پله چوبی ویلا

قیمت ساخت پله چوبی ویلا

قیمت ساخت پله چوبی ویلا

قیمت ساخت پله چوبی ویلا

قیمت ساخت پله چوبی ویلا

قیمت ساخت پله چوبی ویلا

قیمت ساخت پله چوبی ویلا

قیمت ساخت پله چوبی ویلا

قیمت ساخت پله چوبی ویلا

قیمت ساخت پله چوبی ویلا

قیمت ساخت پله چوبی ویلا

قیمت ساخت پله چوبی ویلا

کیفیت چوب و جزییات ساخت پله های چوبی پیچدار، رابطه مستقیم با بودجه کارفرما دارد و گروه سعی میکند از بهترین متریال تولید شده داخلی و خارجی استفاده کند.  ما آماده ساخت ساخت سفارشات کف پله چوبی ، دستگیره چوبی ، پله پیچ چوبی برای شما عزیزان هستیم.

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی با ما در تماس باشید:

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165