11,979 بازدید قیمت نرده و حفاظ باغ در تهران

 
 • قیمت نرده و حفاظ باغ در تهران
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  یا
 • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان
 • بازسازی و نوسازی نرده فرفورژه فلزی و چوبی در باغ
 • طراحی و اجرای نرده فلزی و چوبی

باغچه و فضای سبزی که جزء ملک شخصی شما به حساب می آید نیاز به حفاظت دارد. برآورد قیمت نرده و حفاظ باغ در تهران معمولا برای طرحههای روتین و تکراری است. دیوارها خیلی معمولی هستند یا نرده هایی ساده دارند. برای اینکه خلاقیت و سلیقه ی بیشتری به نمایش بگذارید، بهتر است برای این بخش فکرهای بهتری داشته باشید. خانه دیزاین در این مطلب قصد دارد چند ایده متفاوت برای نرده ، حصار و دیوار حیاط را به شما نشان دهد…

۱. نرده ای تندیس گونه برای حفاظت حیاط و باغچه

۳۰۰ عدد تیغه ی فولادی، این نرده تندیس گونه را خلق کرده اند که در اطراف این باغ می پیچد. بلندی این نرده به اندازه ای است که از ورود حیوانات وحشی و ولگرد جلوگیری کند. در نتیجه علاوه بر زیبایی، کاربردی نیز هست. البته هزینه ی چنین نرده ای کمی بالا است اما به خاص و متفاوت بودن آن می ارزد.

۲. دیوار بتنی به عنوان محافظ حیاط و باغچه

برای این دیوار های محافظ، در قالب های سریع برش خورده، بتن ریخته می شود و اثر قالب ها بر روی سطح باقی می ماند. در این دیوار ها، بتن خرده های چوب را در بر می گیرد و زمانی که خشک شده و قالب برداشته می شود، مخلوطی از عناصر وجود دارد – خرده ی چوب طبیعی قرار گرفته در بتن سخت. گروه سازه های بتنی در اهالی فن خانه دیزاین می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

۳. دیواری از مصالح مختلف برای حیاط و باغچه

در این دیوار شیشه، فولاد و چوب در کنار هم برای یک طراحی واحد به کار رفته اند. برای استفاده از مصالح مختلف در کنار هم، بهتر است همه ی آنها از الگو و ریتم مشابهی پیروی کنند.

در این دیوار پنل های شیشه ای سندبلاست در چارچوب های فولادی، با چراغ های LED نورپردازی شده اند و یک نمایش رنگارنگ به پا کرده اند. این شیشه ها در طول روز امنیت ایجاد می کنند و در شب جرقه ای از رنگ به این آتش دان اضافه می کنند.

۴. پرچین به عنوان دیوار محافظ حیاط و باغچه

برای طراحی این دیوار، پرچین ها در پشت دیواره ی نازک چوبی قرار گرفته اند. این پرچین های بلند راه حلی بسیار عالی برای تأمین امنیت حیاط هستند. چیدانه پیش از این شما را با حفظ حریم خصوصی خانه‌ با پرده سبز گیاهی آشنا کرده است. ضمنا رنگ تیره ی دیواره ی چوبی در کنار رنگ سبز پرچین اثری آرامش بخش دارد.

۵. دیوار گابیون برای حفاظت از فضای سبز و حیاط

سبدهای گابیون پر شده از قلوه سنگ های رودخانه ای این دیوار را به وجود آورده اند. دیوار های گابیونی در عین برجسته ساختن عناصر طبیعی به فضا ظاهری مدرن می بخشند.

۶. نرده ای از مواد بازیافتی برای فضای سبز و باغچه

با مواد و مصالح بازیافتی در دسترس می توان نرده های فوق العاده ای ایجاد کرد. مثلا در این نمونه طراح با استفاده از تنه های درخت باقی مانده از یک شرکت چوب بری و بستن آنها به پنل های سیمی فلزی، عناصر طبیعی را با عناصر مصنوعی آمیخته است و ظاهری خاص و زیبا خلق کرده است.

۷. صفحه های فلزی به عنوان دیوار حیاط

ورقه های فولادی موج دار که به صورت عمودی یا افقی نصب می شوند، یک حس صنعتی ایجاد می کنند. آنها همچنین امنیت خوبی را برقرار می کنند. در این نمونه، برای متعادل کردن ظاهر تمام فلزی دیوار، مجموعه ی کوچکی از گیاهان در میان دیوار کاشته شده اند.

ورقه های فولادی سخت یک بافت جذاب در این دیوار ایجاد کرده اند. بعد از نصب این دیوار، برای سرعت بخشیدن به فرآیند زنگ زدن فولاد، اسپری آب نمک به آن پاشیدند تا به چنین ظاهری دست یابند. این دیوار به عنوان یک پس زمینه برای آتش دانی که در جلو قرار دارد عمل می کند و هم چنین امنیت لازم را فراهم می کند.

۸. دیوار سبز به عنوان محافظ فضای سبز و باغچه

الگوهای مختلف پوشش گیاهی در این دیوار به کار رفته اند. این گیاهان روی پنل هایی نصب شده اند که مجهز به سیستم آبیاری هستند.
اگر می خواهید بیشتر درباره ی دیوار های سبز بدانید پیشنهاد می کنم این مطلب خانه دیزاین را بخوانید: با دیوار سبز طراوت را به دکوراسیون منزل خود بیاورید.

در این حیاط افقی از پنل های کوچکتری برای گونه های مختلف گیاهی استفاده شده که تأثیر بصری بسیار جذابی را در فضایی کم ایجاد کرده اند. شما می توانید در این تصویر هنر باغبانی بر روی داربست را ببینید.

۹. صفحه های چوبی توپر به عنوان دیوار حیاط و باغچه

پنل های چوبی توپر ظاهری مدرن به این دیوار داده اند. این پنل ها با قرار گرفتن در بالای دیوار بتنی، امنیت بیشتری ایجاد کرده اند و با سطح صاف شان یک ظاهر یکدست به وجود آورده اند.

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

نرده و حفاظ باغ

نرده و حفاظ باغ

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

فنس و محافظ باغچه

نرده و محافظ باغچه

نرده و محافظ باغچه

نرده و حفاظ باغ

نرده و حفاظ باغ

نرده و حفاظ باغ

نرده و حفاظ باغ

 

 • تعیین کنید، لوله فاضلاب از کجا رد شده است تا هنگام حفر سوراخ‌های نرده دچار شک نشوید.
 • مقدار باد و آفتاب را بررسی کنید.
 • نرده‌ها باید جلوی جریان باد را گرفته و نیز سایبانی برای گل‌ها و گیاهان باشند.
 • در انتخاب جنس نرده دقت کنید. این که چه نوع جنسی برای آن شرایط آب‌وهوایی مناسب‌تر است.
 • آیا هدف شما محافظت گیاهان از ورود افراد، حیوانات و آفات است؟
 • بعد از نصب تغییر عقیده در مورد جابه‌جایی نرده‌ها به خصوص نرده‌های سنگین از نوع سنگی یا فلزی سخت خواهد بود.

 

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com