845 بازدید لمسی پر زرق و برق در چیدمان دکوراسیون

 
 • لمسی پر زرق و برق در چیدمان دکوراسیون
 • استفاده از رنگ های جذاب و خیره کننده در طراحی داخلی
 • طراح دکوراسیون
 • بازسازی منزل
 • تغییر دکوراسیون
 • چیدمان دکوراسیون در تهران
 • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
 • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom

لمسی پر زرق و برق در چیدمان دکوراسیون

لمسی پر زرق و برق در چیدمان دکوراسیون

لمسی پر زرق و برق در چیدمان دکوراسیون

چگونه لمسی پر زرق و برق در چیدمان داشته باشیم؟

 • استفاده از رنگ های جذاب و خیره کننده در طراحی داخلی
استفاده از رنگ های جذاب و خیره کننده در طراحی داخلی

استفاده از رنگ های جذاب و خیره کننده در طراحی داخلی

با انتخاب یک رنگ یا الگو طراحی داخلی خود را شروع کنید و بقیه طراحی خود را براساس آن بسازید. هر کدام از اینها میتوانند الهام بخش طراحی داخلی شما باشند، به یاد داشته باشید که حکم قانون  ۶۰-۳۰-۱۰ (هنگام استفاده از یک پالت سه رنگ، ۶۰٪ از اتاق را با رنگ غالب، ۳۰٪ با رنگ ثانویه تزئین کنید و ۱۰٪ با رنگ باقیمانده) را در هنگام انتخاب رنگ ها اجرا نمایید. به طور معمول، توصیه می کنیم که یک سایه خنثی به عنوان رنگ غالب داشته باشید، اما به راحتی  میتوانید در صورت دلخواه آن را تغییر دهید. با این حال، اگر یک رنگ جسورانه برای پوشش ۶۰ درصد فضا انتخاب کرده اید، لمس های خنثی را به بقیه اتاق اضافه کنید و مکان هایی را برای استراحت  چشم ها ایجادنمایید.

اطمینان حاصل کنید که هر رنگی که در طراحی شما مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ دلپذیر خود رابه خوبی تقویت می کند. در صورت نیاز، چرخ رنگ ها را بررسی کنید تا تعیین کنید که کدام سایه ها در کنار هم به  بهترین شکل هماهنگ خواهند بود. هنگامی که یک پالت را از ۲-۳ سایه انتخاب کرده اید، هر یک را چند بار در طول طراحی تکرار کنید. تکرار کمک می کند رنگ ها جسورانه تر به نظر رسند.

 • بازی با اشکال
استفاده از قطعات متنوع و زیبا در دکوراسیون داخلی

استفاده از قطعات متنوع و زیبا در دکوراسیون داخلی

انتخاب اشکال نیز یک راه عالی برای افزودن  مقدار زیادی شخصیت و لمس به یک اتاق است. به جای ساختن طرح خود میتوان در اطراف همان فضا از قطعات تقریبا مدولار مبلمان به شکل زیباتری استفاده نمود، شکار قطعات با شخصیت و لمسی قویترتوسط انتخاب اشکال زیبا از مبلمان و اثاثیه شکلی زیباتر به طراحی دکوراسیون داخلی میبخشد . تمرکز بر انتخاب مبلمانی که پر از منحنی های ظریف و بسیاری از زاویه ها برای اضافه کردن علاقه بصری است بسیارعالیست.

علاوه بر مبلمان، چشم خود را برای فرصت های دیگرجهت پراکنده شدن شکل های جالب از لوازم جانبی و آکسسوری ها در طول طراحی خود نگه دارید. چراغهای روشن از جمله آباژورها و شمعدان ها راه بسیار خوبی برای انجام این کار هستند.این شکل از طراحی داخلی  وسوسه کننده است که بخواهید با انواع مختلفی از اشکال و اندازه های مختلف بازی کنید، اما دوباره پیشنهاد می کنیم ۲-۳ شکل را انتخاب کنید و آنها را در برنامه های مختلف تکرار کنید، تا بتوانید به طراحی داخلی فضای خود انسجام دهید.

 • مقدار زیادی درخشش را وارد طراحی داخلیتان کنید
اضافه کردن زرق و برق بیشتر به فضای داخلی

اضافه کردن زرق و برق بیشتر به فضای داخلی

هنگام استفاده  زرق و برق در فضای داخلی ، درخشندگی یک جزء کاملا ضروری برای جلب توجه در آن طراحی داخلی محسوب میشود. اطمینان حاصل کنید که مقدار زیادی از آن را در طراحی خود قرارداده اید. در مورد نحوه کار آن، تاکتیک های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. اولین کار این است که از طریق عناصر روشنایی خود ّن را روشنتر سازید. برای ایجاد تأثیر بصری از فلزات، بلورها یا هر دو استفاده کنید. در ضمن پیشنهاد می کنیم که مرکز نورپردازی خود را به مرکز ارتباطات خود متصل کنید. به عنوان مثال در بالای یک میز ناهارخوری رسمی، در یک ورودی یا بالای تخت از روشنایی استفاده نمایید. فلزات به طور باورنکردنی میتوانند به راحتی ترکیبی از  خشش بیشتر را به طراحی داخلی شما ببخشند. شما می توانید هر فلزی را که مطابق با زیبایی شناسی شما است انتخاب کنید .

 • تعادل را فراموش نکنید
رعایت تعادل در چیدمان دکوراسیون داخلی

رعایت تعادل در چیدمان دکوراسیون داخلی

تعادل کلیدی در طراحی داخلی برای درخشان نمودن دکوراسیون داخلی شماست. در حالی که قطعه های چشم نواز باید حتما حضور داشته باشند،بایستی تعادل در استفاده از آنها را نیز حتما رعایت شود.چرا که استفاده بی رویه از آکسسوری ها در فضای داخلی دکوراسیونمان سبب میشود تا تمرکز در آن فضا مختل شود.

ایجاد تعادل کافی برای اتاق جهت احساس یکپارچه گی در طراحی داخلی، بسیار مهم میباشد. اگر شما برای  طرحتان از یک الگوی جسورانه  استفاده میکنید ، انتخاب یکی از رنگ های خنثی را در کنار آن فراموش نکنید. اگر یک تکه از مبلمان دارای یک رنگ جسورانه باشد، مطمئن شوید که خطوط راست در آن وجود دارد. ما توصیه می کنیم با تکیه بر غرایز خود به سبک دکوراسیون داخلیتان تعادل را اضافه نمایید. توجه داشته باشید که فضای اتاق چطور احساس می شود. اگر احساس می کنید چیدمان فضایتان به گونه ایست که غرق شده یا حتی تحت فشار بوده اید، نگران نباشید طراحی خود را تا زمانی که احساس درستی از آن  ندارید به پایان نبرید.

رعایت تعادل در چیدمان دکوراسیون داخلی

رعایت تعادل در چیدمان دکوراسیون داخلی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده: میترا مروتی

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و کرج با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

مشاوره
09123104165