414 بازدید مشاوره تخصصی چیدمان منزل

 
 • مشاوره تخصصی چیدمان منزل
 • مشاوره خدمات دکوراسیون و معماری داخلی
 • مشاوره چیدمان فضاهای مختلف اداری و تجاری و مسکونی
 • مشاوره جهت پروژه های ساخت و ساز
 • مشاوره چیدمان جهزیه
 • مشاوره طراحی داخلی جهت سبک های مختلف دکوراسیون
 • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
 • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
 • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
 • .

مشاوره تخصصی چیدمان منزل

گاهی ما منزل جدیدی را خریداری میکنیم و دلمان میخواهد زیباترین شکل ممکن را برای چیدمان و دکوراسیون داخلی انجام دهیم و برای رسیدن به این هدف و در نهایت رضایت قلبی خودمان بهتر است از مشورت متخصصان این حوزه بهره ببریم تا با آسودگی و راحتی خیال زیباترین چیدمان دکوراسیون داخلی را داشته باشیم که در عین شیک و قشنگ بودنش کاربردی نیز باشد و از کلیه فضاها به خوبی استفاده شود. گروه طراحانه با وجود افراد آکادمیک و با تجربه در این زمینه به خوبی شما را در امرمشاوره تخصصی چیدمان منزل کمک خواهد کرد.

انجام مشاوره تخصصی در چیدمان شما را از اشتباهاتی که ممکن است در حین چیدمان دچار شوید آگاه کرده و زمینه رضایت  و اهداف شما را در چیدمان فراهم میکند.در این قسمت ما چند راهنمایی در چیدمان دکوراسیون منزل را برای شما بیان خواهیم نمود.

طرح پلان باز منزل

طرح پلان باز منزل

به عنوان مثال مشخص کنید که آیا دوست دارید از طرح پلان باز برای چیدمان دکوراسیون استفاده کنید و یا اینکه برعکس به دنبال جداسازی هر یک از فضاهای منزل با دیوارو پارتیشن هستید.

 • الویت بندی برنامه ریزی در چیدمان دکوراسیون جهت رفع نیازها
ساخت کتابخانه در فضاهای خالی دیوارها

ساخت کتابخانه در فضاهای خالی دیوارها

به عنوان مثال برای اتاق نشیمن کتابخانه مورد نیاز است اما ما فضای کافی برای گذاردن چنین کتابخانه ای در منزل نداریم بنابراین به فکر ایجاد قفسه بندی دیوارها جهت ساخت کتابخانه ای زیبا میکنیم به طوریکه این کتابخانه فضای زیادی از منزل را اشغال نکند و در عین حال کاربردی هم باشد.

 • حتما نقشه طراحی داخلی و چیدمان دکوراسیون را تهیه کرده و تمامی موارد مورد نیاز در چیدمان را در آن نشان دهید.
تهیه نقشه طراحی اتاق خواب

تهیه نقشه طراحی اتاق خواب

نقشه چیدمان دکوراسیون نشیمن

نقشه چیدمان دکوراسیون نشیمن

برای انجام چیدمان موفق در ابتدا نقشه ی طراحی چیدمان را که توسط متخصصان انجام میگیرد تهیه کنید در این نقشه کلیه لوازم و اثاثیه که قرار است در چیدمان به کارببریم مشخص شده و چیزی از قلم نمی افتد.

 • در هنگام انتخاب طرح چیدمان ایمنی را فراموش نکنید.
توجه به اصول ایمنی در دکوراسیون داخلی

توجه به اصول ایمنی در دکوراسیون داخلی

در چیدمان دکوراسیون منزل ایمنی باید اول باشد و بسیاری از امکانات رفاهی مانند بالکن، پله هایی که دارای نرده ها نیستند، حیاط های با پوشش سقف شیشه ای گسترده و ویژگی های دیگر ممکن است برای بزرگسالان مناسب باشد، اما ممکن است برای کودکان و سالمندان خطرناک باشد. بنابراین جوانب احتیاط  در زمینه پوشش دادن امنیت را در هنگام چیدمان دکوراسیون از یاد نبرید.

 • در هنگام چیدمان به تناسب اندازه وسایل و مساحت فضای منزل توجه شود
انتخاب مناسب اثاثیه با توجه به مساحت فضای طراحی

انتخاب مناسب اثاثیه با توجه به مساحت فضای طراحی

خرید مناسب مبلمان باتوجه به فضای چیدمان

خرید مناسب مبلمان باتوجه به فضای چیدمان

قبل از خرید لوازم و مبلمان بهتر است تا اندازه مساحت محیط را از یاد نبریم چراکه خرید مبلمان بزرگ برای یک مساحت کوچک تنها سبب بسته شدن فضای کوچکمان خواهد شد به طوریکه در هنگام چیدمان امکان تردد و راحتی را از ما سلب خواهد کرد.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان کردن دکوراسیون و مشاوره تخصصی در این زمینهدر مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165