1,764 بازدید مشاوره چیدمان خانه

 
  • مشاوره چیدمان خانه
  • چیدمان داخلی منزل
  • مشاوره چیدمان خانه

مشاوره چیدمان خانه

برای مشاوره چیدمان خانه بهتر است روحیه خود را بشنایم و بر اساس متراژ ، تم و سبکی که علاقه داریم ، پروژه خود را انجام دهیم. در این پروژه موادی مانندآجر رنگ تیره، چوب و شیشه در بازسازی آن استفاده شده است. برای مشاوره چیدمان خانه مدرن ترکیب متریال و بافت بسیار مهم است.

برای مشاوره چیدمان خانه ویلایی ، بازسازی داخلی خانه های قدیمی و تغییر چیدمان دکوراسیون خانه خود با ما در تماس باشید.

بازسازی خانه با طراحی آجرو چوب و سنگ

مشاوره چیدمان خانه

بازسازی خانه با طراحی آجرو چوب و سنگ

طراحی و مدیریت چیدمان خانه

در شروع  قدم زدن در داخل این فضای زیبا ، ما به یک اتاق نشیمن با دیوارهای آجری تیره، کف چوبی و یک میزبه شکل  نیمکتی زیبا خواهیم رسید.

طراحی پلان باز آپارتمان

چیدمان داخلی خانه

در کنار اتاق نشیمن اتاق غذاخوری با میز ناهار خوری چوبی وطراحی بسیار زیبا یش در کنار نورپردازی مدرن از سقف نمایان است.یک نیمکت داخلی در برابر دیوارجای داده شده  و در انتهای اتاق ناهارخوری آشپزخانه است. فقط از اتاق نشیمن دسترسی به تراسهای چندسطحی است که در منزل به یک منطقه غذاخوری در فضای باز با کلانتر، استخر، سالن و قابل دسترسیست.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

چیدمان خانه های های مدرن و کلاسیک

در پشت در وطبقه اصلی اتاق خواب مستر قرار دارد. تخت در برابر دیوار شیشه ای  نشسته است که منطقه خواب را از حمام جدا می کند.در واقع  یک دیوار شیشه ای بقیه اتاق خواب را  از حمام اصلی محافظت می کند و در عین حال اجازه می دهد نور از پنجره ها برای ورود  در سراسر اتاق فراهم شود. در حمام، یک وان حمام مستقل در مرکز قرار دارد، در حالی که دوش پشت ستون قرار دارد و دارای منظره ای از شهر است.

طراحی پلکان چوبی زیبا

مشاوره چیدمان خانه

رنگ های خنثی در طراحی داخلی منزل از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و کاربردی هستند : خنثی بودن آنها به این معناست که می توان به راحتی در کنار هر رنگ دیگری بدون احتمال وجود از دست رفتن زیبایی های بخصوص هر یک ترکیب مناسب در فضا ایجاد کند.

اگر فضا به قدری از لوازم دکوراسیون پر شده باشد که احساس آرامش را بر هم ریزد ، یکی از راههای ایجاد تعادل در محیط با حفظ همان وسایل ، رنگ آمیزی سطوح اصلی یا تعویض پوشش هی ثانوی ماننده پرده ، رومبلی و … به یکی از رنگ های خنثی است. وسایلی را که می خواهید در هنگام ورود به فضا نظر مخاطب را به خود جلب نکنند به رنگ خنثی در آورید.

از این خاصیت رنگ های خنثی برای رفع عیوب معماری و شکستگی و فرورفتگی ها می توان بهره زیادی کسب کرد. به کار گیری رنگ های خنثی در محیط نیز با اهداف گوناگون در طراحی داخلی منزل صورت می گیرد.

چیدمان دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی

مشاوره چیدمان خانه

در محوطه اصلی آپارتمان، یک پله چوبی در مرکز قرار دارد که تمام سه طبقه خانه را به هم متصل می سازد. اتاق خواب های دیگر در آپارتمان  همانند مزرعه کوچک است که از بر روی سقف طبقه اول قرار گرفته است. در این حمام، کاشی های سیاه و یک سینک سیاه، برای ایجاد یک ظاهر مدرن و  قفسه بندی سفید را کنار هم قرار می دهد. گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  مشاوره چیدمان خانه در مناطق مختلف تهران و کرج میباشد.

 

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و کرج با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

با تشکر

مهندس پناهی

۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

کلمات مرتبط: 
مشاوره
09123104165