1,232 بازدید معماری داخلی آپارتمان لوکس با رنگ تیره

 
  • طراحی داخلی آپارتمان لوکس مدرن با رنگ تیره
  • بازدید از ملک شما با هماهنگی قبلی
  • انجام پروژه های مسکونی اداری و تجاری

قصد داریم آپارتمانی با ویژگی های لوکس را بررسی نماییم. سه متریال، چرم، سنگ و چوب، متریال های متعارف مورد استفاده در طراحی و دکوراسیون داخلی لاکچری هستند که در این آپارتمان نیز مشابه آپارتمان بخش قبل، بکار رفته اند.
طراحی داخلی این آپارتمان، توسط Paul Zagrabchuk صورت گرفته است. مبلمان چرم براقی که در فضای نشیمن مورد استفاده قرار گرفته است، در فضای تاریک خود به نوعی منعکس کننده ی نور در فضا است. این آپارتمان مانند آپارتمان بخش قبل در فضای نشیمن نورگیر ندارد و بر همین اساس، استفاده از سنگ سیاه در فضا نشیمن ممکن نیست. چرا که سبب تاریک شدن بیش از حد فضا خواهد شد. به جای سنگ تیره، کفپوش چوبی در فضا مورد استفاده قرار گرفته است.

معماری داخلی لوکس مدرن با تم تیره

معماری داخلی لوکس مدرن با تم تیره

baroque-mirrors black-and-brown-interior black-walk-in-closet brass-wall-panels dark-bathroom-ideas dark-theme-dining-room girls-office-ideas luxurious-office-design luxurious-staircase luxury-bathroom luxury-bedroom-accessories luxury-office-decor wine-cabinet-inspiration wood-and-marble-interior

همچنین سنگ انتخاب شده برای جزیره ی آشپزخانه، رنگ سفید دارد اما برای ایجاد فضایی با تم تیره، از رنگ های تیره برای دیوارها و سقف استفاده شده است. در مجموع وقتی به طراحی این آپارتمان نگاه می کنیم، این آپارتمان نسبت به واحد قبلی، کمتر تیره است. این را می توان از اتاق خواب و سرویس بهداشتی نیز متوجه شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه پروژه های طراحی شده توسط مجموعه با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

مهندس پناهی – مدیریت گروه مهندسی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165