1,699 بازدید معماری داخلی با شیشه رنگی

 
  • معماری داخلی با شیشه رنگی
  • شیشه رنگی باعث لطافت فضا میشود و از ورود نور شدید جلوگیری میکند.
  • طراحی نما با شیشه مشبک رنگی
  • مشاوره و بازدید توسط طراح با هماهنگی قبلی
  • برای مشاوره با شماره همراه ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ یا تماس بگیرید.
  • .

 

شیشه ی رنگی طرح دار یک اثر هنری جذاب است. این شیشه ها به صورتی جادویی نور را از خود عبور می دهند. علاوه بر این شیشه های رنگی کاربری های بی شماری در خانه دارند. پنجره های ارسی دوست داشتنی ایرانی از گذشته نقش مهمی را در زیبایی معماری ایرانی داشته اند. شما می توانید با استفاده از این شیشه های رنگی طرح دار در بالای درب ها، به رنگ سفید و بی روح دیوارها تنوع رنگی و زیبایی حیرت انگیزی ببخشید.

پنجره با شیشه های رنگی برای حمام و سرویس های بهداشتی بسیار مناسب هستند، زیرا نور را عبور می دهند در عین حال حریم خصوصی این فضاها را نیز حفظ می کنند. به وسیله ی شیشه های رنگی کانون توجه ایجاد کنید.

شیشه رنگی و دکوراسیون داخلی

شیشه رنگی و دکوراسیون داخلی

معماری داخلی با شیشه رنگی

معماری داخلی با شیشه رنگی

پنجره با شیشه ی رنگی و طرح دار، در عین حفظ حریم خصوصی، نور فیلتر شده ی زیبایی برای نشیمنگاه لب پنجره تأمین می کند. شیشه های رنگی در کنار حفظ امنیت و حریم، بسیار زیبا و کاربردی هستند. توجه کنید که رنگ سبز استفاده شده در شیشه ی پنجره در پرده نیز به کار رفته است.

  • طراحی خانه با شیشه های رنگارنگ
  • درب خانه و محل کار با شیشه سکوریت رنگی
  • دکوراسیون اتاق با پنجره مشبک رنگی

 

شیشه های رنگی روشن و مات در بالای درب ها بر ترکیب رنگی و اندازه ی فضا تأثیر مثبتی گذاشته اند. شیشه های طرح دار بدون رنگ برای فضاهای خنثی که در جزئیات معماری آنها اغراق شده است بسیار مناسب هستند. یکی از مشخصه های سبک کرفتزمن (پیشه وری) درب ورودی بزرگی است با افزودن صحنه های زیبا با شیشه های رنگی، خیره کننده تر شده است.  

شیشه های رنگی همچنین می توانند با نورپردازی ترکیب شوند. درست همانطور که نور آفتاب رنگ های پنجره با شیشه ی رنگی را نورانی می کند، نور پس زمینه ی لامپ با شیشه ی رنگی نیز این ورودی را روشن کرده است.

هر کسی با داشتن چنین حمام فوق العاده ای علاقه مند می شود مدام دوش بگیرد. شیشه ی رنگی درون اتاق دوش و همچنین درب ورودی آن را ببینید. این یک ایده ی فوق العاده برای حمام های بزرگ به خصوص متناسب با سبک اسپانیایی یا سبک مدیترانه ای است. با زیبایی خیره کننده ای که این درب ها به وجود می آورند، نیازی به جزئیات متنوع دیگری برای اتاق ها نیست.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

.

: مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165