1,149 بازدید معماری داخلی و دکوراسیون خانه در کامرانیه

 
  • معماری داخلی در کامرانیه
  • بازدید رایگان از ملک شما توسط مهندس طراح
  • معماری داخلی در کامرانیه
  • دکوراسیون اداری تجاری و مسکونی
  • طراحی ، نظارت و اجرای دکوراسیون

دکوراسیون با هدف نشان دادن سبک زندگی و لوکس بودن سبک زندگی و در عین حال ایجاد آرامش برای ساکنین آن همواره یکی از علایق طراحان بوده است.

 

طراحی داخلی ترکیبی از هنر و معماری است که می کوشد فضای داخلی ساختمان را بهینه سازی کند و محیط را به گونه ای چینش کند که بهترین عملکرد و کارایی را در کنار زیبایی داشته باشد. طرحی که برای یک فضا نظر گرفته می شود باید متناسب با محیط و افراد ساکن در آن باشد به گونه ای نمایانگر هویت، نیاز و خواسته های آنان باشد.

طراحی داخلی در کامرانیه

طراحی داخلی در کامرانیه

در طراحی معماری داخلی یک فضا مولفه های زیادی نظیر، فرم، رنگ، نور، ساختار کف، سقف و دیوار، وسایل کاربردی و دکوری مانند مبلمان دخیل هستند و آنچه سبب خلق طرحی زیبا و خوشایند می شود رعایت این نکات است : ۱- انتخاب رنگ و طرح متناسب برای دیوار و کف پوش ساختمان ۲- نور پردازی متناسب با محیط ۳- انتخاب وسایل کاربردی و تزئینی متناسب با محیط همانطور که از ترتیب ذکر شده در بالا بر می آید، اصلی ترین و مهمترین مرحله در طراحی داخلی انتخاب رنگ مناسب است. بهترین راه برای پیدا کردن الگوی رنگی مناسب در طراحی داخلی یافتن پاسخ این پرسش هاست : ۱- در این مکان چه فعالیتی انجام می گیرد ۲-رنگ هایی که به طور طبیعی در این مکان وجود دارد چه رنگ هایی است ۳-میزان روشنایی فضا ۴- فضای گرم یا فضای سرد ۵-چگونه محیطی را خواهانید، پویا و شاد یا ساکت و ارام ۶-کوچکی و بزرگی فضا ۷-شکل فضا از نظر شکل هندسی ۸- ارتفاع سقف اتاق تا کف

 

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های خانه دیزاین یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :
کلمات مرتبط: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مشاوره
09123104165