1,438 بازدید معماری داخلی رستوران سبز

 
  • معماری داخلی رستوران سبز
  • شماره تماس:  – 
  • شهرک غرب | | روبروی اریکه ایرانیان
  • بازدید از فضای پروژه شما با وقت قبلی
  • طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران با گیاهان طبیعی و سبز

بازسازی و طراحی داخلی رستوران بانکوک با استفاده از گیاهان سبز انجام شده و فضایی مانند ویواریوم به وجود آمده است. ویواریوم به معنی محل زندگی، جایی است برای نگهداری و رشد و نمو گیاهان یا حیوانات مانند تراریوم و یا آکواریوم. طراحی داخلی این رستوران با المان های جدید و قدیمی در بین شبکه های سیمی که در کل فضا تعبیه شده، قرار گرفته اند. از تن رنگ های قرمز برای طراحی داخلی رستوران و ایجاد حس روستیک بسیار استفاده شده در حالی که رنگ مبلمان سفید و خنثی انتخاب شده است.

معماری داخلی رستوران سبز

معماری داخلی رستوران سبز

معماری داخلی رستوران با گیاه و المان سبز

معماری داخلی رستوران با گیاه و المان سبز

معماری داخلی رستوران با گیاه و المان سبز

معماری داخلی رستوران با گیاه و المان سبز

معماری داخلی رستوران با رویکرد سبز

معماری داخلی رستوران با رویکرد سبز

معماری داخلی رستوران با رویکرد گرین

معماری داخلی رستوران با رویکرد گرین

از سبک و المان های صنعتی در این فضا بسیار استفاده شده مانند شبکه داربست هایی که به عنوان قفسه به کار رفته اند.
مشخص بودن سردر رستوران را می توان با رنگی کردن و بنوعی جدا کردن از ساختمان های اطراف طراحی کرد و نمی بایست تابلو را با خط های که خواندن آن به راحتی امکان پذیر نیست نوشت یا تابلورا با رنگهای زمینه و نوشته یک رنگ طراحی و آویزان کرد , طراحی برای سردرساختمان رستوران , خود به تنهایی, موجب تمایز آن رستوران از سایر رستورانهای رقیب است و تصویری به یادماندنی در ذهن میهمانان ایجاد می نماید البته باید به نامی که برای رستوران انتخاب می شود توجه کرد که نام مناسب انتخاب نمایند
در رستورانهایی که از ددر شیشه ای استفاده شده است, مشتریان می توانند محیط داخل رستوران وحتی غذا های رنگین روی میزها را مشاهده کنندکه خود نوعی دعوت است اما در چوبی نوعی حس کنجکاوی را در مشتری برمی انگیزد.
انواع رستوران:
۱رستوران های معمولی: که خود به سه دسته تقسیم بندی میشوند:
۱٫۱رستوران های سنتی:۱٫۳تا ۱٫۹ متر مربع برای هر نفر با میزهای ۲ نفره وچند نفره با پیشخدمت سرویس فضای نمایش و فضای کافی برای افراد
۲٫۱رستوران های با میز سلف سرویس :۱٫۶ متر مربع برای هر نفر فضای سلف سرویس فضای پختن و آماده سازی غذا
۳٫۱رستوران های ویژه :دارای ۲ متر مربع فضا برای هر نفر و الزامات خاص
۲٫گریل روم Grill Room
گریل روم سالن مخصوصی است که در مقابل مشتری، غذا طبخ می شود ، در این سالن تمام وسایل رستوران و آشپزخانه وجود دارد و افرادی که مایل باشند، می توانند در این سالن غذا صرف کنند.

۳٫فود کورت Food Court
فود کورت به سالنی یزرگی گفته میشود که به چند غرفه مختلف تقسیم شده و در هر غرفه غدای های خاص یا دسر های مختلف ارا ئه می شود و تمام غذا های که دراین مجموعه فروخته میشود قیمت ارزان و سریع است و محل نشتن برای تمام غرفه ها یک سالن مشترک است و هر غرفه برای دریافت پول خود صندوق جداگانه ای دارد و سرو سرویس اداره می شوند این مکان ها معمولا در محل های تجاری بزرگ مثل پاساژ ها برای صرف غدای مشتریان دایر می شود
۴٫تریا Teria
در سالن تریا ، بستنی ، نوشابه ، چای ، قهوه ،کیک و غذاهای ساده مانند همبرگر و ساندویچ سرو می شود .گاهی مسافرین ، در ساعاتی به هتل وارد می شوند که رستوران تعطیل است ولی تریا ظرف ۲۴ ساعت بازاست ونباید بسته باشد،ازاین جهت مسافران می توانند هرساعت که وارد هتل شدنداز تریا استفاده نمایند .ضمنا قیمت آنچه که در تریا مصرف می شود ارزانتر از قیمتی است که در رستوران حساب می شود.
۵٫رستورا ن های بوفه Buffet
به رستوران های گفته میشود که از قبل چندین نوع غدا های مختلف و متنوع همرا با دسر آماده روی میز به زیبائی چیده اند و هر کس مایل است هر چقد ر خواست می تواند از این غذا ها استفاده کند و محدودیت برای استفاده چند بار ندارند و قیمت برای هر نفر جلوی درب ورودی نوشته شده است و فقط نوشابه توسط گارسن سر میز سرو می شود و جهه آن جداگانه محاسبه و صورت حساب داده خواهد شد این رستوران ها باید دقت کنند که ظروف غدائی که در روی میز بوفه تمام شده فورا از همان غدا جایگزین نمایند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

.

: مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165