معماری داخلی رستوران

  • از پروژه شما با هنگی قبلی
  • طراحی و اجرای معماری داخلی رستوران

این رستوران واقع در کشور ایتالیا در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است. تمامی میز ها از چوب طبیعی ساخته شده اند و صندلی ها ساخته شده از فلز اند. خلاقیت کم هزینه ی به کار رفته در این رستوران، استفاده از بطری های بزرگ به عنوان چراغ می باشد.
چراغ هایی شبیه به پروژکتور، فضا هایی به شکل کانتینر، سقف تیره رنگ و قرار دادن بطری ها درون میله های فلزی سقف، فضا را اندکی صنعتی کرده است و حس حضور در یک انبار بزرگ مجهز را منتقل می کند.
استفاده ی خلاقانه از حرکت عمودی طناب ها و جداسازی فضا به وسیله ی این طناب ها، ویژگی دیگر این رستوران است. گردآورنده: فائزه میرزائی

دکور رستوران پیزی
دکور رستوران پیزی

دکور رستوران پیزی (2) دکور رستوران پیزی (3) دکور رستوران پیزی (4)  دکور رستوران پیزی (6) دکور رستوران پیزی (7) دکور رستوران پیزی (8) معماری داخلی پیزی

رستوران باید به گونه ای باشد که کاملاً مشخص و مجزا به نظرآید و جلب توجه کند.

اولین نگاه مشتری به بخش آشکار رستورا ن می باشد. سردر و ظاهر ساختمان و سپس دکور، طراحی میز و صندلی، نور پردازی، رنگ، کف سالن، وغیرو که نشان دهنده لوکس و مجلل بودن رستوران خواهد بود.

مشتری معمولاً برای انتخاب رستوران دلخواه, به شیوه جستجو برای خرید کالاعمل می کند. اگر ظاهرآن جالب باشد, به داخل و مشخصات دیگر آن هم نگاهی می اندازد.

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی
09123104165