1,245 بازدید معماری داخلی و مد

 
  • معماری داخلی و مد
  • مدگرایی در دیزاین داخلی
  • به روز بودن در طراحی داخلی
  • معماری داخلی و مبلمان مد
  • دیزاین برای سلیقه روز مردم

واژه مد در لغت به معناى سلیقه ، روش شیوه به کار میرود و در اصطلاح، عبارت است از روش موقتى که براساس رویکرهای اجتماعی ، تحولات اجتماعی ، سلیقه افراد یک جامعه و در سبک زندگى از جمله شکل چیدمان ، تزیینات ، معماری داخلی ، نما سازی ، نورپردازی و مبلمان بروز میکند. رابطه معماری داخلی و مد براساس تغییر سلیقه همه یا برخى از افراد یک جامعه است که منجر به گرایش رفتارى خاص در انتخاب فرمهای دیوار ، کفپوش ها ، دیوار پوش ها ، محصولات دکوری خاص ، رنگ فضا ، فرمهای مبلمان میشود.

معماری داخلی و مد

معماری داخلی و مد

مد در طراحی داخلی و دکوراسیون به عنوان یک دستاورد اجتماعى ، به رشد فرهنگ جوامع کمک نموده و زمینه آراستگى مناسب جنبه ظاهرى زندگى مردم و افراد را فراهم کرده است. سبکهای مختلف در دکوراسیون و معماری داخلی بعد از انقلاب صنعتی تعداد زیادی داشته اند که متناسب با تحولات اجتماعی ، سطح درآمد و سرعت زندگی ایجاد شده اند.

انسان به گونه ‏اى آفریده شده که همواره از حالت‏ یکنواختى گریزان بوده و در مقابل، از تحول و نوآورى در زندگى استقبال میکند. این تمایل در حالت عادى و در صورتى که پذیرش تحول و نوآورى از روى آگاهى و به صورت تدریجى صورت پذیرد، ظاهر زندگى آدمى را خوشایند و دلپذیر میکند.

با توجه به تماسهای مشتریان محترم، گروه خانه دیزاین آماده انجام پروژه های بازسازی و تغییر دکوراسیون با سبکهای کلاسیک و مدرن در سعادت آباد ، شهرک غرب ، زعفرانیه ، نیاوران ، آرژانتین ، محمودیه ، الهیه ، میرداماد ، ظفر و ولنجک میباشد.

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :