1,490 بازدید معماری و طراحی داخلی سبز

 
  • معماری و طراحی داخلی سبز
  • طراحی و اجرای پروژه مسکونی – اداری و تجاری
  • بازدید با هماهنگی قبلی

ترکیب فضای داخلی با عناصر طبیعی و تلفیق فضای درون با بیرون محیط و به بیان دیگر با بهره گیری از معماری سبز، تاحد زیادی در کیفیت فضاهای داخلی تاثیرگذار بوده و علاوه بر داشتن نقش اقلیمی و تلطیف محیط و زیبایی ظاهری و مدرن، حس تعلق افراد را نیز به فضای داخلی افزایش می دهد. استفاده از عناصر طبیعی در فضاهای داخلی علاوه بر زیبایی ظاهری و مدرن و طراوت و تازگی، میزان حضور افراد را در محیط افزایش داده به گونه ای که افراد احساس تعلق به محیط پیدا می کنند و این امر تا حد زیادی در ارتقاء کیفیت فضاهای داخلی نقش موثری را ایفا می کند.

معماری پلیدار (1) معماری پلیدار (2) معماری پلیدار (3) معماری پلیدار (4) معماری پلیدار (5) معماری پلیدار (6) معماری پلیدار (7)

Chris Sneesby طراحی خانه هایی را براساس معماری پایدار انجام داده، این خانه با نام Podzook در کشور انگلستان ساخته می شود. از چوب های طبیعی خود منطقه برای پوشاندن نما استفاده می کنند، چوب ها به قطعاتی کوچک مانند آجر تقسیم می شوند تا شکل گرد سازه را پر کنند. سیستم های لوله کشی و برق متناسب با محیط زیست در دیزیاین و معماری ساختمان به کار رفته است. این خانه ها را به زودی در کشور های آمریکا و کانادا هم ارسال خواهند کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر ، مشاهده نمونه پروژه های طراحی شده توسط و یا مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید:

مهندس پناهی

 

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165