626 بازدید نمایندگی چوب پلاستیک در تهران

 
  • نمایندگی چوب پلاستیک در تهران
  • قیمت انواع چوب پلاست
  • اجرای چوب پلاست به شیوه مدرن
  • کیفیت بالای چوب پلاستیک
  • زیبایی صنایع استفاده شده از چوب پلاست
  • مشاوره در زمینه کاربرد مناسب چوب پلاست
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

نمایندگی چوب پلاستیک در تهران

شرکت طراحانه با داشتن سابقه طولانی در زمینه های مختلف چون دکوراسیون داخلی و معماری بخش های مختلف از جمله اداری و تجاری و مسکونی آمادگی هر گونه مشاوره در زمینه چوب پلاست و نیز با داشتن نمایندگی چوب پلاستیک در تهران قادر به اجرای بخش های مختلف در ساخت و تولید وسایل گوناگون دکوراسیون از قبیل میز و صندلی ,کفپوش, ساخت انواع مختلف آلاچیق, انواع پلکان و دیوارپوش, نرده و حصارو … برای محوطه باز و بسته میباشد.

استفاده از کامپوزیت چوب پلاست در ساخت میز و صندلی

استفاده از کامپوزیت چوب پلاست در ساخت میز و صندلی

کامپوزیت چوب پلاستیک (WPC) یک ماده ساخته شده از ترکیب منحصر به فردی از چوب طبیعی و الیاف پلاستیکی است. خاک اره، پالپ، بامبو، پوسته بادام زمینی و مواد نجاری غیر استفاده شده از پروژه های مختلف، با پودر پلاستیک برای تشکیل WPC ترکیب می شوند. از آنجایی که ماده اولیه برای ساخت کامپوزیت چوب پلاستیک به صورت خمیر در می آید، آن را میتوان به هر شکل و اندازه ای و حتی اشکال منحنی شکل قالب زد. همچنین کامپوزیت چوب پلاستیک میتواند متناسب با هر طرحی ، رنگهای متنوع به خود بگیرد.

کاربرد چوب پلاست در فضای باز

کاربرد چوب پلاست در فضای باز

از نقطه نظر خصوصیات کاربردی، این نوع کامپوزیت  به رطوبت و پوسیدگی مقاوم است؛ به این معنی که نسبت به چوب تا مدت طولانی تری قادر است زیبایی و ظاهر خود را حفظ کند و نسبت به چوب طول عمر بالاتری دارد. همچنین WPC نسبت به سایر تخته ها و الوارها مقاومت به حرارت بالاتری دارد؛ بنابراین در مکانهایی که به صورت نرمال الوارها و تخته های چوبی ممکن است دچار خمش و پیچش شوند قابل کاربرد است. WPC میتواند برای پروژه های مختلف در ساخت و ساز به کار برده شود. کامپوزیت چوب پلاستیک دارای کاربردهای فراوانی است. از ساخت نیمکت گرفته تا کف پوش، لوازمی داخلی منزل و …دارای کاربردند.

کاربرد چوپکس در سقف

کاربرد چوپکس در سقف و دیوارها

ساخت سایه بان زیبا با چوب پلاست

ساخت سایه بان زیبا و کفپوش با چوب پلاست

از سال ۱۹۹۰ محصولات چوب پلاستیک به عنوان موادی که نیاز به تعمیر و نگهداری پایین دارند، مبلمان استفاده شده در فضای باز و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی سخت، شناخته میشوند.

ساخت انواع آلاچیق از جنس چوپکس

ساخت انواع باغ بام و کفپوش از جنس چوپکس

کفپوش چوب پلاستیک موزاییکی

کفپوش چوب پلاستیک موزاییکی

چوب پلاستیک در ساخت نرده و حصار

چوب پلاستیک در ساخت نرده و حصار

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165