984 بازدید نورپردازی سقف اداری

 
  • نورپردازی سقف اداری
  • نورپردازی سقف اداری به شیوه مدرن
  •  دکوراسیون داخلی اداری با نورپردازی جذاب آن
  • مدرن ترین نور پردازی سقف کاذب برای طراحی اداری و شرکت
  • نورپردازی سقف با کناف برای شرکت و دفتر کار
  • .

نورپردازی سقف اداری

در نورپردازی سقف اداری میتوان از طرح های خلاقانه برای نورپردازی استفاده کرده تا علاوه بر افزایش روحیه کارکنان در حین انجام کار بتوان دکوراسیون محیط را زیباتر جلوه داد و در روند بهتر کار در محیط تاثیر گذاشت. روش های متعددی در نورپردازی سقف اداری وجود دارد که بهترین شیوه آن نورپردازی سقف کاذب میباشد.باسقف کاذب در فضای اداری می توان طرح های زیبایی را بر روی سقف اجرا کرد. یکی از چندین نکات مثبت این سقف های کاذب این است که می توان با آن حتی طراحی داخلی اداری را انجام داد. انعطاف‌پذیری سقف کاذب کناف بسیار زیاد بوده و امکان ایجاد طرح‌ها مختلف با ترکیب نورپردازی و نور مخفی مناسب برای تغییر دکوراسیون در آن وجود دارد.

علاوه بر نورپردازی سقف اداری با کناف سقف کاذب میتوان به نورپردازی با سقف دکوراتیو ,  فیبر نوری ,  کنیتکس کناف و اونواع مختلفی از  گچبری در سقف اشاره نمود که بسیاری از آنها مدرن و مطابق با متد روز دنیا میباشد و دارای مزیت های فراوان میباشد.برای نورپردازی سقف اداری از اتصالات خطی لامپ ها استفاده میشود که آنها خود لامپ های ال ای دی کوچکی میباشند که برای مصرف انرژی بسیار بهینه میباشند و در عین حال نور بسیار خوبی از خود ساطع میکنند که توسط سقف کاذب و یا گچبری های سقف پوشانده میشوند.شرکت ما انواع مختلفی از تجهیزات نورپردازی را برای بهترین خدمات دفاتر و ساختمان های تجاری شما  فراهم می کند، و کارشناسان روشنایی ما می توانند به شما در هر مرحله از روند کار کمک کنند.

نور پردازی سقف دکوراتیو

نور پردازی سقف دکوراتیو

نور پردازی کناف سقف کاذب اداری

نور پردازی کناف سقف کاذب اداری

دکوراسیون اداری به همراه نورپردازی آن

دکوراسیون اداری به همراه نورپردازی آن

نور پردازی سقف اداری

نور پردازی سقف اداری

نور پردازی کناف سقف اداری

نور پردازی کناف سقف اداری

نور پردازی سقف کاذب

نور پردازی سقف کاذب

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه نورپردازی سقف اداری در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

کلمات مرتبط: 
مشاوره
09123104165