542 بازدید نورپردازی مدرن برای خانه

 
 • نورپردازی مدرن برای خانه
 • کاربرد نورپردازی مدرن در منزل
 • زیباتر کردن چیدمان دکوراسیون توسط نورپردازی مدرن
 • بهترین نور پردازی برای سقف پذیرایی
 • نصف زیبای انواع نور مخفی و چراغ ال ای دی برای منزل
 • نورپردازی سقف کاذب
 • نورپردازی مدرن کابینت آشپزخانه
 • انواع نورپردازی مدرن دیوار
 • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
 • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
 • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
 • .

نورپردازی مدرن برای خانه

طراحان داخلی مدرن اهمیت نورپردازی انواع مناسب آن را در هر فضای مسکونی می دانند. طراحی روشنایی نقش کلیدی در ایجاد خلق و خوی مناسب و تنظیم محیط فضای داخلی و برجسته نمودن دکوراسیون داخلی دارد. طراحان داخلی از منابع روشنایی متنوعی استفاده میکنند تا بتوانند به ایجاد فضاهای کاربردی کمک کنند و در عین حال با نیازهای خاص مشتریان سازگار باشد. طراحان داخلی برای خانه های مسکونی از انواع مختلف نورپردازی برای ایجاد مقدار صحیح روشنایی در یک اتاق استفاده می کنند. مهم است که آگاهی لازم در زمینه استفاده ازمنبع نورکه دردسترسمان است را درک کنیم چراکه برای برنامه ریزی موفق در نورپردازی خانه به آن نیاز خواهید داشت.

نورپردازی مدرن منزل

نورپردازی مدرن منزل

روشنایی عمومی یکی از اولین لایه های روشنایی مورد استفاده در طراحی داخلی مدرن است و به نور مورد استفاده برای روشنایی عمومی فضا اشاره دارد. این نوع منابع نورپردازی الزامات نور پایه ای را برای ایجاد یک فضای قابل دسترسی فراهم می کند که سبب میشود که کاربران بتوانند به آسانی و به راحتی حرکت کنند. چراغ های سقفی، یا سقف های سربار (سقف کاذب)می توانند نیازهای نورپردازی عمومی را تامین کنند. نورپردازی عمومی گاهی اوقات می تواند نور موجود یا بخشی از طرح در طراحی نور در دکوراسیون داخلی باشد.

نورپردازینورپردازی سقف کاذب

نورپردازی سقف کاذب

انواع بعدی نورپردازی ,استفاده از روشنایی کار است. متخصصان طراحی داخلی، انواع فعالیت هایی را که در هر منطقه از اتاق انجام می شوند ارزیابی می کنند تا اطمینان حاصل شود که مقدار کافی نور برای عملکرد مناسب آن و نیز شدت و مقدار آن به اندازه کافی روشن است تا هر فضایی که نیاز به نورخاصی برای آن منطقه دارد روشن شود.

انواع نورپردازی مدرن به صورت نور مخفی

انواع نورپردازی مدرن به صورت نور مخفی

نورپردازی به ما امکان می دهد منابع نور مورد نیاز و زمینه های مناسب آن را برای فعالیت هایی نظیر خواندن، پخت و پزوتماشای تلوزیون و  … فراهم کنیم.به همین جهت تمرکز بر روی مناطق بالای آشپزخانه، حوضچه های حمام، میزها، یا کنار صندلی ها و تخت خواب ها  و سالن و راه رو و راه پله ها اهمیت دارد.

نورپردازی مدرن راهرو و پله هانورپردازی مدرن راهرو و پله ها

نورپردازی مدرن راهرو و پله ها

استفاده از لامپ های مدرن تزیینی در کنار نور مخفی با استفاده از لامپ های ال ای دی به کار رفته در سقف و یا در زیر کابینت ها و سرویس بهداشتی و راه رو پله ها نمونه هایی از نورپردازی مدرن میباشد که امروزه مورد استفاده بسیاری طراحان حرفه ای قرار میگیرد.

نور پردازی مدرن اتاق خواب

نور پردازی مدرن اتاق خواب

به کاربردن انواع لامپ مدرن در نورپردازی اتاق خواب

به کاربردن انواع لامپ مدرن در نورپردازی اتاق خواب

نور پردازی مدرن اتاق کار در منزل

نور پردازی مدرن اتاق کار در منزل

انواع نور مخفی در دکوراسیون داخلی منزل

انواع نور مخفی در دکوراسیون داخلی منزل

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  چیدمان کردن دکوراسیوندر مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165