522 بازدید نورپردازی و فنگ شویی

 
  • نورپردازی و فنگ شویی
  • چیدمان فنگ شویی و نورپردازی آن
  • جذب انرژی در فنگ شویی با نورپردازی
  • تاثیر نور پردازی فنگ شویی بر جسم و روح
  • .

نورپردازی و فنگ شویی

نورپردازی در فنگ شویی یکی از مهمترین عناصر فگ شویی میباشد. چرا که به واسطه نوراست که  ما انرژی را جذب میکنیم . نور کلیدی برای زندگی است و روشنایی خوب برای فنگ شویی مطلوب برای خانه ها و محل کار ضروری است.نور قوی ترین نمایش انرژی است.طبق تحقیقات اخیر نور پردازی و هوای سالم میتواند بر سلامت انسانها , قدرت یادگیری و به طور کلی بر جسم و روح انسانها تاثیر فراوانی بگذارد. فنگ شویی به ما میگوید که اجازه دهید خودتان را به یک منبع انرژی بهتر تبدیل کنید، زیبایی را در منزلتان به ارمغان بیاورید، رنگ بیشتری داشته باشید، روشنایی خوبی داشته باشید. آموزش خود را در مورد چگونگی نورپردازی  یک خانه افزایش دهید.سعی کنید در طول روز پنجره ها را باز کنید و نور خورشید را به درون منزل راه دهید این خود سبب میشود تا زیبایی و انرژی خوب فعال شود، همه چیز در اطراف شماست، فقط باید آن را پذیرفت و پر از انرژی مثبت کرد.

تکنولوژی روشنایی با اختراع چراغ های LED به طرز چشمگیری تغییر کرده است که در حال حاضر به عنوان یک نوع غالب برای خانه ها و محل های کار تبدیل شده است. تمام منابع نور از طیف رنگ تشکیل شده است. ساده ترین راه برای دیدن طیف رنگ، استفاده از یک کریستال از یک لوستر و نگه داشتن آن در نور خورشید است، به طوری که نور خورشید از کریستال عبور کند و نور را تجزیه کند که در این حالت  طیف رنگی را به ما نشان می دهد که با اثر رنگین کمانی روی سطح ایجاد می شود.

اصول نورپردازی در فنگ شویی

اصول نورپردازی در فنگ شویی

طیف نور

طیف نور

نورپردازی و جذب انرژی از آن

نورپردازی و جذب انرژی از آن

چیدمان فنگ شویی و نورپردازی

 فنگ شویی و نورپردازی

نورپردازی اتاق خواب

نورپردازی اتاق خواب

نورپردازی در فنگ شویی

نورپردازی در فنگ شویی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان فنگ شویی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165