نوسازی سرویس بهداشتی

 
  • نوسازی سرویس بهداشتی
  • طراحی داخلی سرویس بهداشتی به شیوه مدرن
  • تبدیل سرویس بهداشتی قدیمی به مدرن
  • طراحی داخلی سرویس بهداشتی با هزینه مناسب
  • بازدید معماری و طراحی داخلی خانه آپارتمانی شما با هماهنگی قبلی

 ایده هایی برای نوسازی سرویس بهداشتی و حمام

طراحی داخلی برای سرویس بهداشتی یکی موضوع های قابل توجهی است که امروزه طراحان داخلی به آن اهمیت زیادی میدهند.

اهمیت طراحی داخلی سرویس بهداشتی تنها در زیبایی خلاصه نمی شود بلکه موضوع هایی مانند تهویه مناسب، استفاده از سرامیک های مناسب برای جلوگیری از لیز خوردن افراد و… مورد توجه قرار میگیرد.

"<yoastmark

همچنین سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین فضای هر خانه ای است که علاوه بر اینکه باید بهداشت در آن رعایت شود بایستی این نکته را مورد توجه قرار داد که مهمان های ما از آن استفاده می کنند و بهتر است که به صورتی طراحی شود که تمیز و زیبا به نظر آید.

 

استفاده از رنگ بژ و کرم در طراحی

"<yoastmark

"<yoastmark

بژ یکی از رنگهایی است که برای حمام مناسب است. البته بسیاری از افراد بر این باورند که رنگ بژ خسته کننده است، اما اصلا اینطور نیست و این رنگ همچنان طرفداران بسیاری داشته و از آن در طراحی داخلی قسمت های مختلف خانه استفاده میشود. این رنگ با یک طراحی مناسب بسیار شیک و مدرن میشود و برای سرویس بهداشتی و حمام، یک فضای بسیار آرام و آرامشبخش ایجاد میکند.

 

"<yoastmark

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید، رنگ بژ گزینه ای مناسب برای استفاده در سرویس بهداشتی های کوچک است. به این دلیل که رنگهای روشن فضاهای کوچک را، بزرگتر و دلباز تز نشان میدهند.

 

استفاده از رنگ بنفش در طراحی

"<yoastmark
نوسازی سرویس بهداشتی

نکته جالب در مورد رنگ بنفش این است که می تواند هر قسمتی از خانه را، به یک فضای سلطنتی و پرتجمل تبدیل کند. بنفش یکی از محبوب ترین رنگ ها برای حمام و سرویس بهداشتی است.

"<yoastmark
نوسازی سرویس بهداشتی

رنگ بنفش باعث بالا رفتن روحیه می شود. طیف های رنگ بنفش بسیار دلپذیر و دلچسب بوده و باعث انرژی مثبت در آن مکان میشود.

 

استفاده از سنگ مرمر در طراحی

"<yoastmark

"<yoastmark

یکی از شیک ترین و بهترین متریال ها برای استفاده در سرویس بهداشتی، سنگ مرمر است. این سنگ دارای مقاومت در برابر ضربه و رطوبت بوده و همچنین به علت ظاهر جذابی که دارد مناسب ترین گزینه برای استفاده در حمام است.

"<yoastmark

البته لازم به ذکر است که سنگ مرمر یک سنگ آهگی است که نظافت و مراقبت از این سنگ آسان است اما به علت بافت متخلخل خود مقاومت بالایی در برابر مواد شوینده اسیدی ندارد. همچنین این سنگ به دلیل براق بودن به خوبی نور را منعکس میکند.

 

استفاده از رنگ نارنجی در طراحی

 

درمورد رنگ نارنجی نکته ای وجود دارد و آن، این است که شما باید به یاد داشته باشید نباید بیش از دو رنگ را با نارنجی ترکیب کنید. چون باعث میشود فضا بسیار شلوغ و بهم ریخته بنظر برسد. بهترین رنگ برای ترکیب با نارنجی رنگهای روشنی چون خاکستری و سفید است. نارنجی یک رنگ فوق العاده پر انرژی است که موجب هیجان و افزایش روحیه می شود پس این رنگ میتواند یک انتخاب عالی و فوق العاده برای حمام باشد.

 

"<yoastmark

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید. (بازدید با هماهنگی)

با تشکر

مهندس پناهی

۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *