2,072 بازدید ویلای شیشه ای

 
  • ویلای شیشه ای
  • بازدید از ویلایشما با هماهنگی
  • طراحی ویلا در صفادشت
  • ویلای شیشه ای

ویلای شیشه ای، یکی از پروژه های جدید معمار سرشناس ایرانی، علیرضا تغابنی است که در حال حاضر در حال احداث می باشد. ساختمان این ویلا ترکیبی است از احجام پر و خالی. با همراه باشید.
در این ساختمان حجم شفاف شیشه ای با حجم آجری کاملاً در تضاد است. استفاده ی هوشمندانه از این تضاد باعث جذاب تر شدن معماری شده است. به نظر می رسد که عملکرد نیز در انتخاب مصالح تأثیر داشته است. حجم شفاف در ارتباط کامل با طبیعت است و به احتمال زیاد مربوط به فضاهای عمومی تر خانه است. در عوض احجام توپر آجری احتمالاً به فضاهای خصوصی تر اختصاص داده شده اند. در صورت انتشار اطلاعات کامل پروژه، این اطلاعات بر روی وب سایت منتشر خواهد شد.

یکی از هیجان انگیزترین سبک های معماری جهان طراحی ساختمانها، ویلاها ،خانه ها و کلبه های شیشه ای با سازه های تلفیقی( اسکلت فلزی یا بتنی و شیشه ) میباشد که امروزه استفاده از شیشه در حجم زیاد در سازه های جدید بسیار بیش از گذشته به چشم میخورد .
درحال حاضر در مناطق توریست خیز جهان ساختمانهای بلند مرتبه یا هتل های ۴ و ۵ ستاره لوکس با نماهای غالب شیشه ای وهمچنین ویلاهای شیشه ای لوکس ومدرن بسیار متداول و مرسوم است و بیشتر به منظور استفاده بصری از محیط پیرامون و لمس طبیعت به شکلی ملموس تر ، ازآن به شکلی وسیع استفاده میشود.

چشم انداز منحصر بفرد و دید ۳۶۰ درجه ای (سرتاسر نما یا پانوراما)را که در ویلاها یا کلبه های شیشه ای نسبت به محیط پیرامون تان تجربه میکنید بسیار متفاوت از هر فضای دیگری است و تنها دلیل آن لمس طبیعت به صورت واقعی و حقیقی است .
گروه ساختمانی ایده همواره در صدد نوآوری و الهام گرفتن از خلاقیت های معماران برتر جهان بوده و کوشیده است مبتکرانه با دانش روز همسو و همراه باشد.

گروه ساختمانی ایده همکاری گروه مهندسی و معماری به عنوان مبتکر و پایه گذار کلبه ، آلاچیق و ویلاهای شیشه ای با برند ایستا در ایران در نظر دارد در آینده ای نزدیک یک شهرک ویلایی تمام شیشه ای مدرن با ساخت صرفاً ویلاها و کلبه های شیشه ای با نام تجاری ایده ایستا را در یکی از شهرهای شمال ایران طراحی و به زیباترین شکل ممکن به اجرا درآورد،لازم به ذکر است این نوع سازه ها در مدت زمان کمتر از یک ماه طراحی و اجرا میگردند و به عنوان سازه های پیش ساخته مدرن ،فانتزی و فوق العاده زیبا دارای محبوبیت بسیاری است. معمار: علیرضا تغابنی- موقعیت: ایران، تهران – وضعیت: در حال ساخت

ویلای صفادشت

ویلا در صفادشت

ویلا صفادشت ویلای صفادشت (1) ویلای صفادشت (2) ویلای صفادشت (3) ویلای صفادشت

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165