1,100 بازدید پارتیشن بندی اداری

 
  • پارتیشن بندی اداری
  • شماره دفتر:  – 
  • .
  • پارتیشن و دیواره جداکننده قابل حمل برای شرکتهای اداری
  • پارتیشن اداری و شرکتی چوب و ام دی اف
  • سات و نصب پارتیشن برای تفکیک محل کار
  • ساخت و نصب سریع انواع پارتیشن  اداری
  • ساخت انواع پارتیشن mdf و فلز مخصوص سالنهای اداری

پارتیشن بندی شرکت و اداری تفاوت زیادی با پارتیشن بندی خانه دارد. در این سبک احساس رسمی بودن و جداسازی اتاقک ها از هم بیشتر است. معمولا در پارتیشن بندی اداری و شرکتی فرمهای ساده و پرایوسی کامل مورد نظر کارفرماست ولی در پارتیشن بندی خانه معمولا حالت دکوراتیو دارد و زیبایی اولویت بیشتری دارد.

پارتیشن دوجداره شرکت  متشکل از دو جداره ام دی اف ۱۶ میلیمتری درجه یک ایزوفام میباشد که با نوار پی وی سی دور تا دور تمامی پنل های بیرونی عایق شده تا علاوه بر زیبایی جداره ها پس از برش مانع از هرگونه لب پریدگی و همچنین در صورت برخورد آب با پارتیشن به صورت عایق نفوذ آب عمل کند تمامی پنل های پارتیشن پس از نصب قابلیت باز شدن را دارا میباشند و بنا به خواست کارفرما در هر زمان که احتیاج به جابجایی دیوارها باشد میتوان به راحتی کار جابجایی و نصب مجدد را انجام داد.

شیشه ها در پارتیشن های دوجداره به صورت ساده , سندبلاست مات , سند بلاست راه مات وهمچنین سندبلاست به صورت لوگو روی شیشه های پارتیشن ها اجرا میگردد. سند بلاست کردن شیشه عملیاتی است که در آن با فشار باد دانه های ریز شن به شیشه برخورد کرده و براده های کوچک یکدستی را از آن جدا میکند که این کار باعث مات شدن یکپارچه شیشه میگردد تا حدی که اگر جسمی در ۲۰ سانتی متری پارتیشن هم قرار بگیرد سایه آن جسم از سمت دیگر غیر قابل رویت میباشد ولی با دارا بودن این قابلیت تا حد بسیار زیادی نور را از خود عبور داده و مانع آن نمیگردد.

پارتیشن بندی اداری

پارتیشن بندی اداری

پارتیشن تک جداره اداری
پارتیشن اداری تکجداره با عرض ۴ سانتیمتر در ۳ رنگ نقره ای ، مشکی و سفید می باشد، پروفیل های این نوع از پارتیشن بصورت اختصاصی با کپی برداری از پروفیل های شرکت آرفونی ایتالیا و تحت لیسانس و تحت برند طراحی و تولید شده اند و شما با استفاده از این پارتیشن در دفتر کارتان دکوراسیونی متفاوت با دیگر پارتیشن ها را خواهید داشت میزان این تفاوت را صرفا بعد از نصب پارتیشن اداری می توانید دریابید.

پارتیشن اداری با جداکننده کمدی
پارتیشن اداری آی دکور با استفاده از دیوایدر شیشه ای و درب ام دی اف تولید میشود ، بسیار شیک بوده و در فرمت دوجداره با ارتفاع ۲ متر میباشد. که نصب بسیار سریعی دارد و میتوان در مواقع لزوم در یک تا ۲ روز بسته به متراژ پارتیشن آن را باز و مجددا در جای دیگری نصب نمود که نصب سریع و شیک بودن از مزایای این پارتیشن میباشد.

پارتیشن اداری مدولار
پارتیشن های اداری سوپر مدولار زمان نصب بسیار پایینی دارند و به راحتی و بدون داشتن تجربه و دانش خاصی میتوان آنها را مونتاژ و دمونتاژ نمود . از اینرو این پارتیشن ها معمولا به عنوان پارتیشن های متحرک هم استفاده میشوند

پارتیشن اداری ام دی اف
پارتیشن اداری بر روی سازه تک جداره بسیار سبک و قابل حمل نصب میشود و مونتاژ و دمونتاژ بسیار سریعی دارد و حداقل ارتفاع آن ۲ متر و حداکثر آن ۳ متر میباشد

پارتیشن دوجداره اداری
پارتیشن اداری دوجداره  با الهام و نکته برداری از چندین مدل پارتیشن دوجداره موفق در دنیا طراحی شده است . در حال حاضر با داشتن دوگروه پارتیشن دوجداره اداری همواره سعی بر این داریم تا جزء پیشروان این صنعت در کشور باشیم.

 

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165