959 بازدید پارتیشن بندی و چیدمان مزون در تهران

 
  • پارتیشن بندی و چیدمان مزون در تهران
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – مهندس پناهی
  • .
  • ساخت پارتیشن مخصوص مزون و سالن
  • نوسازی دکوراسیون مزون لباس زنانه
  • هزینه طراحی داخلی و پارتیشن بندی مزون
  • چیدمان و طراحی داخلی شو روم لباس
  • ساخت پله تمام چوب برای مزون

گروه دکوراسیون با متخصصین طراحی و ساخت دکوراسیون مجموعه ای کامل برای خدمت گذاری در زمینه پارتیشن بندی و چیدمان مزون در تهران دارا میباشد. ساخت پارتیشن و دیواره موقت و دیواره دکوراتیو مزون و شوروم لباس در تخصص ماست. برای ساخت پارتیشن و طراحی داخلی لاکچری مزون خود با ما در تماس باشید..

پارتیشن بندی و چیدمان مزون در تهران

پارتیشن بندی و چیدمان مزون در تهران

پارتیشن بندی و چیدمان مزون

پارتیشن بندی و چیدمان مزون

مزون ریشه فرانسوی داشته و معنی خانه می دهد و در فارسی تداعی کننده خیاط خانه می باشد. از آنجا که برخی از افراد به خصوص خانم ها در ایران با توجه به عدم تناسب نیمه پایینی و نیم تنه بالایی بدنشان نمی توانند از یک سایز واحد برای یک لباس کامل استفاده کنند لذا مجبور هستند سایز بالاتنه را متفاوت و در اغلب اوقات کوچکتر از سایز لباس برای نیمه پایینی بدن تهیه کنند.

برای طراحی داخلی مزون لباس عروس مهترین ویژگی استفاده از رنگ دکوراتیو مناسب است. رنگ هایی مثل سفید ، کرم ، بژ ، صورتی ملایم و برخی لکه های رنگی سلطنتی مثل ارغوانی و سبز سطنتیمیتوانند حس خوبی را در فضا انتقال بدهند. انتخاب رنگ به متراژ بستگی دارد.

نکته بعدی استفاده از آینه است. در نظر گرفتن استند یا دیواری با آینه تمام قد یا آینه های دورتادور پوشیده شده باشد تا عروس بتواند خودش را به طور کامل ببیند و همچنین یک کاناپه راحت که برای داماد یا همراه استفاده میشود.

در مورد ویترین تاج عروس چون تاج ها درخشندگی خاص خود را دارند کافیست از ویترین با تودوزی مات با رنگهای خنثیمثل خاکستری استفاده کنید و با نورهای LED روی تاج نورپردازی کنید.

ساخت پارتیشن در سالن مزون با توجه به رنگ غالب فضا و حس فرمهای موجود در آن انجام میشود. بهتر است از رنگهای تیره پارتیشن در کنار نور اسپات استفاده شود. گروه آماده ساخت سفارشات پارتیشن چوبی ، پارتیشن فلزی ، پارتیشن پارچه ای ، پارتیشن شیشه ای در سراسر تهران برای شما عزیزان میباشد.

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165