474 بازدید پارتیشن شیشه ای فریم لس

 
  • پارتیشن شیشه ای فریم لس
  • کاربرد پارتیشن شیشه ای در فضا های اداری و مسکونی
  • اجرای پارتیشن شیشه ای
  • انواع پارتیشن شیشه ای مات
  • قیمت مناسب پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریملس ( بدون فریم ) به صورت شیشه ای تکجداره با ضخامت شیشه پارتیشن به قطر ۱۰ میلیمتر و به صورت سکوریت نشکن با قابلیت اجرای انواع سندبلاست به صورت کاملا مات یا راه مات یا طرحهای دیگر مانند آرم و لوگو روی شیشه های پارتیشن فریملس.

این گروه از پارتیشن ها جزو دسته پارتیشن های خاص به شمار می آیند,پارتیشن فریم لس معمولا در شرکتهایی با طرح دید باز مورد استفاده قرار میگیرد,نکته بسیار مهم در این گروه از پارتیش های اداری این است که پارتیشن فریم لس جای کمتری را در هنگام نصب بر روی زمین اشغال میکند.پارتیشن فریملس به علت نداشتن فریم بر روی شیشه ها سطح دید بیشتری را در اختیار کاربر قرار میدهد.

قیمت پارتیشن های فریملس معمولا به چندین عامل بستگی دارد,به طور مثال طرحهای سندبلاستی که بر روی شیشه های پارتیشن فریملس اجرا میشود به صورت کم کار یا پرتراکم باشد و یا یراق استفاده شده بر روی پارتیشن ها مانند قفل و لولایی که روی درب نصب میگردد از چه نوع جنس و مارکی استفاده شده باشد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای را میتوان یک نوع سیستم پکربندی مدرن دانست که علاوه بر جداسازی فضاها از یکدیگر  نیتوان به راحتی به تماشای فضای بیرون پرداخت تنها کافیست در قسمت جلویی شیشه ای کوچک، شیشه های بدون درز شیشه ای و درب های آلومینیومی و چوبی ساخته شود.پارتیشن های شیشه ای را  میتوان جزو جدیدترین و مدرن ترین روش ها جهت مدریت مناسب فضا دانست.استفاده از این نوع پارتیشن ها به دلیل عبور نور از خود سبب بزرگنمایی بیشتر وشده و بسیار مناسب جهت فضاهای کوچک خواهد بود.

 سیستم های پارتیشن شیشه

سیستم های پارتیشن شیشه در فضای اداری

با توجه به اینکه زندگی مدرن سبب شده است تا ما  زمان زیادی از روز را در محل کار سپری کنیم کمبود نور خورشید در فضاهای کاری یکی از عوامل اصلی، خستگی، کسالت و افسردگی ست. به همین جهت طراحان سعی میکنند تا از این نوع  پارتیشن‌های شیشه‌ای با حداکثری کردن سهم محل کار شما از نور خورشید در محل کار کمک نمایند  و ضمن کاهش استرس باعث افزایش بهره‌وری می‌شوند.

موثر ترین و زیباترین بخش های دفاتر اداری نصب پارتیشن اداری

ساخت و فروش پارتیشن اداری

یکی دیگر از دلایل استفاده از این نوع پارتیشن ها چه در فضای کاری و چه مسکونی امکان جابه جایی و نصب راحت آنهاست. پارتیشن شیشه‌ای پاسخی هوشمندانه و به‌صرفه برای مدیریت فضاهای گوناگون محل کارو یا زندگی شماست. در طراحی پارتیشن‌های شیشه‌ای همچنین بین حریم خصوصی فیزیکی و دید باز تعادل ایجاد می‌شود. از سوی دیگر پارتیشن شیشه‌ای بهترین و به‌صرفه‌ترین گزینه برای تقسیم‌های موقت فضا، کاهش مصرف انرژی و از بین بردن صداهای اضافه است.

کاربرد پارتیشن شیشه ای در فضا های اداری و مسکونی

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای با شیشه سکورت

پارتیشن شیشه ای با شیشه سکورت

در زمان تصمیم گیری برای انتخاب پارتیشنی مناسب برای محیط خود بررسی و در نظر داشتن مواردی که بر قیمت پارتیشن شیشه ای شما تاثیر گذار است میتواند به انتخاب شما و مدیریت هزینه هایتان کمک شایانی داشته باشد.

اولین و مهمترین جز پارتیشن شیشه ای و جزء اصلی آن شیشه سکوریت است.متراژ، رنگ، ضخامت و البته طرح سندبلاست برروی آن هرکدام به نوبه خود بر قیمت پارتیشن شیشه ای تاثیر گذار است.

فریم آلومینیومی نوع و ضخامت آن با تنوع بسیار رنگ بندی هایش نیز جز دیگری است که تاثیر بسزایی بر هزینه شما خواهد داشت.البته انواع متفاوت آن را در بخش یراق آلات میتوانید مشاهده کنید.

قیمت مناسب پارتیشن شیشه ای

قیمت مناسب پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای سکورت

پارتیشن شیشه ای سکورت

انواع پارتیشن شیشه ای از ساده تالوکس

انواع پارتیشن شیشه ای از ساده تالوکس

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  ساخت و نصب پارتیشن شیشه ای در مناطق مختلف تهران و کرج میباشد.

 

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

با تشکر – مهندس پناهی

۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

مشاوره
09123104165