1,466 بازدید پارتیشن چوبی منزل

 
  • پارتیشن چوبی منزل
  • پارتیشن چوبی خانه های مدرن
  • انواع پارتیشن خانه شیک و جدید توسط شرکت
  • پارتیشن چوبی منزل در سعادت آباد
  • دکوراسیون منزل با استفاده از پارتیشن چوبی شرکت
  • .

پارتیشن چوبی منزل

گروه طراحی آماده انجام کلیه خدمات در جهت سفارش و نصب پارتیشن چوبی منزل است.خانه های با پلان باز به شما این امکان را می دهند که خودتان برای جا نمایی فضاهای داخلی خانه تصمیم بگیرید، اما چالش پیش رو در این خانه ها، نحوه جدا کردن فضاهای مختلف است و درست همین جا است که پارتیشن ها به کمک شما خواهند آمد. از پارتیشن چوبی منزل جهت جداسازی فضاهای مختلف استفاده میشود و بهترین گزینه در زمینه جدا کردن فضای غذاخوری از نشیمن ,نشیمن خصوصی و مهمان و یا بستن دید مهمان به اتاق خواب ها میباشد.

استفاده از پارتیشن در دکوراسیون خانه اهمیت زیادی دارد و میتوان علاوه بر زیبایی فضاهای مناسب را نیز از هم تفکیک کرد و حتی فضاهای اضافی را نیز به وجود آورد. پارتیشن ها به دلیل نحوه طبقات و حتی فرم تو خالی نور را از خود عبور داده و با تعبیه نورهای نقطه ای میتوان به عنوان عنصر دکوراتیو در فضا عمل کرد.

در اتاق خواب کودک برای قرار دادن اسباب بازی ها و کتاب های کودکان نیز میتوان از پارتیشن استفاده کرد.در ساخت پارتیشن علاوه بر چوب میتوان از تلفیق چوب یا MDF و یا شیشه و چوب استفاده کرد. شرکت طراحان آماده انجام خدمات در زمینه پارتیشن در مناطق شهرک غرب,سعادت آباد,کوی فراز ,زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه ,جماران ,الهیه ,کامرانیه ,قیطریه ,پونک ,آریا شهر ,شمال تهران و غرب تهران است.

 

باکیفیت ترین و زیباترین پارتیشن ها در

باکیفیت ترین و زیباترین پارتیشن ها در

به روز ترین پارتیشن ها در گروه طراحان

به روز ترین پارتیشن ها در گروه طراحان

پارتیشن

پارتیشن

 

دکوراسیون با پارتیشن

دکوراسیون با پارتیشن

پارتیشن چوبی مدرن

پارتیشن چوبی مدرن

 

 

پارتیشن چوبی منزل

پارتیشن چوبی منزل

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

 

مشاوره
09123104165