959 بازدید پارکت چوبی

 
  • پارکت چوبی
  • زیباترین و با کیفیت ترین پارکت چوبی
  • پارکتهای چوبی
  • سفارش و نصب پارکت چوبی در شمال تهران
  • .

پارکت چوبی

پارکت چوبی یا کف پوش چوبی, کفپوشی از جنس چوب است که در داخل ساختمان به صورت قطعات موازی در کنار هم قرار داده میشود تا کف ساختمان با آن پوشیده شود. میتوان از پارکت چوبی در منازل, ادارات و مراکز تجاری استفاده کرد و مهمترین مزیت آن جذابیت و کیفیت آن میباشد.

گروه طراحان آماده دریافت سفارش و نصب انواع مختلفی از پارکت از جمله آلمانی,اتریشی, رنگ تیره ,روشن ,خاکستری سویسی ,طرحدار ,لمینت ,مدرن و طرح کهنه و نیز پارکت ارزان و پارکت گران میباشد. پارکتها عناصر کلاسیکی هستند که وقتی با دکوراسیون همراه میشوند میتوانند به آن محل شخصیت ,گرما و صمیمیت و ارزش اعطا کنند.

پارکت به عنوان سالم ترین کفپوش جهان از نظر سلامت و بهداشت و پاکیزگی شناخته میشود و از نظر اقتصادی باید پارکت را به عنوان یک سرمایه تلقی کرد نه کالای مصرفی، زیرا این کفپوش همیشه ارزش مالی خود را حفظ می کند و موقع فروش ملک به مراتب بیش از بهای خود ایجاد ارزش افزوده می کند.

پارکت امروزه با توجه به قیمت مناسب و سرعت اجرای بسیار بالا، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است که به تدریج جای موکت و سرامیک را کاملا میگیرد و اگر بخواهیم آنها را از نظر قیمت مقایسه نماییم پارکت تقریبا با سرامیک ها و موکت ها برابری میکند.

گروه طراحی آماده انجام کلیه خدمات در زمینه سفارش پارکت و نصب  آن در مناطق شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد. 

پارکت چوبی درسعادت آباد

پارکت چوبی درسعادت آباد

جدابترین پارکت ها در

جدابترین پارکت ها در

مدرنترین پارکت از شرکت

مدرنترین پارکت از شرکت

پارکت چوبی

پارکت چوبی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165