694 بازدید پلان باز در دکوراسیون

 
  • پلان باز در دکوراسیون
  • چیدمان کردن دکوراسیون در پلان باز منزل
  • دکوراسیون داخلی بسیار شیک در پلان باز
  • مدل های متنوع آپارتمان با طراحی داخلی پلان باز
  • دیزاین مدرن پلان باز برای آپارتمان
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

پلان باز در دکوراسیون

انتخاب طرح پلان بازبرای دکوراسیون منزل یک انتخاب شخصی است. بعضی ها فقط طرح پلان باز خانه را میپسندندبه گونه ای که بخش های مختلف خانه با آشپزخانه، اتاق های زندگی، و اتاق های ناهارخوری ترکیب میشوند. این افراد معتقدند که اتاق ها به یکدیگر باز می شوند، زیرا آنها سرگرم کننده هستند.در واقع در طرح باز ما از جداسازی فضاهای مختلف با استفاده از دیوارها جلوگیری میکنیم و وسعت فضای زندگی را به صورت حداکثر نشان میدهیم.

پلان باز در دکوراسیون

پلان باز در دکوراسیون

آشپزخانه در این طراحی باز بسیار نزدیک به منطقه زندگی است. یک  راه عالی برای جدا کردن دو فضای از هم بدون قرار دادن دیوار بین آنها همین سبک میباشد. طراح با استفاده از جزیره آشپزخانه منطقه نشیمن را در پشت خود به وجود آورده و توسط بالشتک هایی با رنگ هماهنگ و زیبا با کابینت ها صندلی نشیمن را برای آن خلق نموده است . چراغ های آویز آشپزخانه یکسان با پنل کابین و لوازم جانبی نورپردازی میز ناهار خوری همسان سازی شده است.

چیدمان و پلان باز برای خانه

چیدمان و پلان باز برای خانه

در این طرح پلان باز از رنگ خاکستری برای دکوراسیون و مبلمان استفاده شده است.همانگونه که مشاهده میکنید فضای نشیمن توسط قالیچه ای زیبا مشخص شده است و بخش ناهار خوری با استفاده از لوستر مدرن در بالای میز ناهار خوری یادآور این بخش از فضاست.به کاربردن رنگ سفید درخشان بر روی دیوارها و هماهنگ نمودن رنگ پرده ها با آن سبب بزرگتر نشان دادن فضای این خانه شده است.در ضمن تلفیق چوب با رنگ خاکستری یک ترکیب زیبا و افسانه ای است.

روش دکوراسیون پلان باز برای منزل

روش دکوراسیون پلان باز برای منزل

اگر چه همه چیز در یک اتاق ترکیب شده است، استفاده از یک کاناپه پشت به میز ناهارخوری این دو بخش را از هم جدا نموده  و نشیمن نیز توسط قالیچه گردش مرز بندی شده است . این شکل از دکوراسیون توهم فضای بیشتر را در بیننده  تقویت میکند. کابینت های پانل و backsplash مرمربا رنگ سفیدش تلفیق بسیار مناسبی با دکوراسیون داخل منزل و بخش های دیگر آن است.

طراحی داخلی پلان باز به صورت مدرن

طراحی داخلی پلان باز به صورت مدرن

چیدمان پلان باز یک خانه

چیدمان پلان باز یک خانه

طراحی داخلی و پلان باز آپارتمان با رنگ روشن

طراحی داخلی و پلان باز آپارتمان با رنگ روشن

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  چیدمان کردن دکوراسیوندر مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165