677 بازدید پله پیچ ویلایی

 
  • پله پیچ ویلایی
  • طراحی و ساخت و نصب پله پیچ ویلایی توسط خانه دیزاین
  • مدرنترین پله پیچ ویلایی توسط شرکت مهندس پناهی
  • زیبایی دکوراسیون منزل با پله پیچ ویلایی خانه دیزاین
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

پله پیچ ویلایی

پله پیچ ویلایی نمایی زیبا و با شکوهی را برای منازل ویلایی و دوبلکس ایجاد میکند بخصوص زمانیکه با سایر دکوراسیون منزل همراه باشد. در طراحی و دیزاین راه پله ها برای خانه های دوبلکس مدل و طرح های بسیاری استفاده میشود که میتوان از جنس چوب , فلز و شیشه باشد و گاهی نیز ممکن است از ترکیبی از این جنس ها به کار برده شود. یعنی نرده ها و محافظ چوبی و فلزی و یا شیشه ای استفاده شود.

با توجه به دکوراسیون خانه دوبلکس میتوان طرح راه پله ها را انتخاب کرد.در کل از پله پیچ ویلایی در خانه های دوبلکس جهت اتصال به طبقات دیگر و یا بیرون خانه نیز میتوان استفاده کرد.

راه پله های گرد و پله های پیچ به دلیل تفاوتی که با راه پله های معمولی دارند؛ بیشتر به چشم می آیند، به همین دلیل به تزئینات آن ها باید توجه خاصی داشت از نرده ها و جنس کفپوش های آن ها گرفته تا مبلمانی که در کنار آن ها می خواهید استفاده کنید.

امروزه می بینیم که در خیلی از فضاهای کوچک از ارتفاع برای حل مشکل کمبود جا استفاده می کنند و خیلی از فضاهای خصوصی مانند اتاق های خواب را در ارتفاع قرار می دهند، همین مساله باعث استفاده از پله ها در دکوراسیون داخلی خانه می شود. از فضای زیر پله ها هم می توان برای فضاهای عمومی تر مانند آشپزخانه ها استفاده کرد و فضای زیر پله های گرد به دلیل فضای حرکتی بیشتر برای این کار مناسب تر هستند.

زیبایی خانه با پله پیچ

زیبایی خانه با پله پیچ

پله پیچ منزل ویلایی

پله پیچ منزل ویلایی

مدرنترین پله پیچ شرکت مهندس پناهی

مدرنترین پله پیچ شرکت مهندس پناهی

جذابترین و به روز ترین پله پیچ سعادت آباد در خانه دیزاین

پله پیچ شرکت مهندس پناهی

پله پیچ شرکت مهندس پناهی

پله پیچ ویلایی

پله پیچ ویلایی

گروه طراحی خانه دیزاین آماده انجام کلیه خدمات در زمینه انجام پله پیچ ویلایی  در مناطق شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد. 

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

مطالب مرتبط :