1,468 بازدید پورتفولیو معماری داخلی

 
  • پورتفولیو معماری داخلی
  • طراحی پورتفولیو معماری و دکوراسیون
  • طراحی پروپوزال معماری داخلی و دکوراسیون
  • پورتفولیو تخصصی دانشگاهی دکوراسیون
  • پورتفولیو تخصصی بازار کار معماری
  • طراحی روند دفترچه
  • شیت بندی پورتفولیو معماری داخلی
  • ارائه گرافیکی دفترچه پروپوزال
  • ارائه طرح و مشاوره طراحی پورتفولیو

 

پرتفولیو چیست؟ به طور خلاصه می شه گفت پرتفولیو آلبوم کار های شماست. پروژه هایی که در طول ترم ارائه دادید. اسکیس- راندو- ماکت سازی- همه ی شیت بندی ها- کارهای سه بعدی و….. رو در یک دفترچه تدوین می کنید و به عنوان پرتفولیو به دانشگاه یا محل کار ارائه می دید.
یک تعریف کامل و زیبا از پرتفولیو: در رشته‌های مرتبط با طراحی از جمله معماری، برای ادامه تحصیل یا شروع کار حرفه‌ای ارائه پورتفولیو یکی از اجزای اصلی روند پذیرفته شدن است.

پورتفولیو تنها مدرک «لازم» نیست.بلکه می‌تواند منبعی باشد که به ما نشان می‌دهد چگونه با تاکید بر توانایی‌های خود و به دست آوردن قابلیت‌های مختلف، در رقابت با دیگران موفق‌تر عمل کنیم.

پرتفولیو نشان‌دهنده سیر یادگیریه…و مدرکی برای سنجش توانایی طراحی شماست.

– در مورد اطلاعات هر پروژه بسیار بسیار مختصر در مورده مسائلی که شما طرحتونو بر اساسه اون طراحی کردین مثل اقلیم خاص و یا از مدارک گرافیکیتون قابله فهم نیست اطلاعاتی بدین و تا جایی که ممکنه اگه این اطلاعات اهمیته زیادی داره اونارو گرافیکی کنین مثله کانسپت.

-برای هر پروژه یک پوستر زیبا به صورت فشرده (هر پروژه یک صفحه در یک صفحه که غالباً A3 هست) طراحی کرد که در عین حالی که موضوع و مسئله مشخص هست، تحلیل شما و راه حلتون رو نیز پوشش بده. این کار باعث می شه تا تنوع موضوعاتی که کار کردید و قدرت تحلیل تون مشخص بشه.

-هر موضوعی که کار خودتون باشه رو میتونید در قالب یه پروژه ی جداگونه در پرتفلیو بیان کنید… گرچه به اعتقاد من اگر تحت عنوان درس یا پروژه ی واقعی باشه خیلی تاثیر گذارتر خواهد بود… توی پرتفلیوها معمولاً توضیحی در مورد پروژه نوشته میشه که یه بخش از اون توضیح اینه که این پروژه در کجا تعریف شده، مدیرش (یا استاد) کی بوده و نقش شما دقیقاً در اون پروژه چی بوده.

-پرتفولیو فقط شامل کارهای معماریتون نیست. می تونه شامل design, painting, drawing, sculpture or 3-D work, graphics, computer graphics, photography, printmaking, wood or metal work, or other making هم باشه.

-هر طرح مسابقه ای که به نظرتون خوب شده رو بذارید تو پورتفولیو … مهم نیست برنده شده باشید یا اصلا جای معتبری برگذار کرده باشه ای مسابقه رو . شما به عنوان Competition Proposal میذارید این طرحا رو تو پورتفولیو..

– برای طراحی پرتفولیو می تونید از هر نرم افزاری خواستید استفاده کنید photoshop – indesign ….

– تعداد صفحات و اندازه ی کاغذ بستگی به دانشگاهتون داره و هر دانشگاه فرق داره. اکثر دانشگاه ها CD رو قبول نمی کنن و به قول معروف باید hard copy ( پرینت گرفته شده ) باشه.

سایت های زیر رو حتما ببینید
http://bookmart.ir/shop/پورتفولیو/
http://ocw.mit.edu/courses/architecture/
http://issuu.com/search?q=Architecture%2…=visual&rp=*
http://architectureandplanning.dal.ca/ar…lios.shtml
http://jump.dexigner.com/directory/19673
http://www.bryanmaddock.com/architecture/YELE/

 

پورتفولیو معماری داخلی

پورتفولیو معماری داخلی

طراحی و تهیه پورتفولیو دانشجویان معماری جهت پذیرش

– طراحی و شیت بندی پورتفولیو دانشجویان معماری جهت اخذ پذیرش

– بازسازی و رندرگیری مجدد پروژه ها

– پست پروداکشن رندرها و نمونه کارها

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های خانه دیزاین یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165